Wpis z mikrobloga

Tak zmywarke kupisz na święta xD A wczoraj się zastanawiałem co się stało z tymi cudami które nakupił tucznik za cele uzupełniane dotacjami czyli:
-MIKROFALA
-ROBOT KUCHENNY
Strzelam że grubas zabrał to do siebie na mieszkanie albo podarował agnieszce. Przecież jaca mógłby spokojnie tą pizzę zrobić sobie o wiele tańszym kosztem i szybciej w mikrofali. Ale nie, trzeba rozgrzewać prądożerny piekarnik na jedną pizzo-podobną mrożonkę
#danielmagical #patostreamy #urzednicza #zwierzynscy #goha #magicaldaniel #patostrimy #patostremy #jaca
  • 7
@godoto: to że ktoś wkładał żarówki, folie alu , jajka to nie znaczy że poszła na sukę. Sam bawiłem się wiele lat w takie eksperymenty i nie szkodzi to urządzeniu które generuje fale no chyba że coś faktycznie wybuchnie wewnątrz i uszkdzi FIZYCZNIE sprżet ale tego nie było... jak oni się srali żarówkę ledową o kształcie szklanej wsadzac pod grozba ze wybuchnie xD ogolnie tamten stream był słaby tak samo jak
@disorderer: Wiedziałem że ktoś wypomni, dla jacy nie robi to wielkiej różnicy bo on je co popadnie byle by zjeść bo tak nauczony. Swoją drogą mi smakuje lepiej z mikrofali - nie lubię chrupkiego. Przy użyciu mikforali idzie dobrze zagrzać mrożoną pizzę tylko warunek jest jeden. rozmrażasz ją do zera trzymając w lodówce (nie zamrażalniku) - a później grzejesz na maksymalnej mocy nie przekraczającej 320w przez max 5minut