Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę NPC z #neuropa nie widzą NICZEGO niewłaściwego w tym, że dorośli faceci, gdzie zupełnie pomijam ich pochodzenie, religię i kolor skóry, mają dostęp do części sypialnych nastoletnich dziewczynek, mają ich numery telefonów i piszą niepokojące wiadomości?

#pedoweek #euroweek
  • 84
  • Odpowiedz
@graf_zero: Raczej paru ziomów się dobrze bawiło. Dziewczyny w tym wieku mają sieczkę w mózgu, a potem królują na tagach meetoo20lat później. Niestety rodzice, nawet ci nowocześni, w ogóle nie są świadomi zagrożen z poziomu internetu. Ostatnio na mnie napadnięto, że nie zamierzam dawać córce telefonu do 18 urodzin i że cyfrowe wykluczenie. Taa, wlasnie widzę tę cyfrową socjalizację.
  • Odpowiedz
@Shatter: oczywiscie, ze nie wysylali, ale tez nie widzialam tez zadnych informacji, ze oni wysylali. Jezeli sa jakies oskarzenia/dowody, podeslij, zrewiduje moja opinie, bo czyms takim napewno powinna zajac sie policja.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: witam matoła, często pożyczasz córkę w wieku 12-15 lat facetom? Bo moim zdaniem chodzi o fakt kto miałby się tymi dziećmi zajmować, w jakim wieku itp. Wrzucamy na ciapatych? Oczywiście bo w normalnym społeczeństwie chłopcy mieli męskich wychowawców a dziewczyn pilnowały panie. Tu mamy przykład przegrywów ze wschodu, którzy z góry wiedzieli że skupią się na młodych dziewczynkach.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:

bo 98% tych materiałów nie świadczy o niczym złym. Afera zaczęła się od 4 zdjęć, z których tylko jedno było niesmaczne/niepokojące

Wykopki szukają wszędzie podtekstu seksualnego, w każdym najmniejszym gównie i co trzeci komentarz to wrzutki o pedofilii albo burdelu dla capiatych


człowieku przeczytaj co napisałeś :D dobrze, że to nie było coś w stylu "jak można ich oskarżać o pedofilię, tylko jeden się dobrał do dziecka, a to
  • Odpowiedz
a zobacz tutaj


@ZaplutyKarzelReakcji: No tak i na podstawie komentarzy jakichś dzbanów stwierdzasz, że tu chodzi już tylko o nawrzucanie na capiatych, Polki i lewactwo. Miej pretensje do niego, a nie do wszystkich konserw (takie tłumaczenia pojawiają się zawsze jak coś jest nie po nosie neuropie:)) I jeszcze raz przypomnę, że neuropa zwoływała się do znaleziska o panu Hippe, kiedy też sprawa opierała się na screenach niewiadomego pochodzenia, później
  • Odpowiedz
Wykopki szukają wszędzie podtekstu seksualnego, w każdym najmniejszym gównie i co trzeci komentarz to wrzutki o pedofilii albo burdelu dla capiatych


@ZaplutyKarzelReakcji: szukają i znajdują. Już się zgłaszają dziewczynki, które zdjęcia penisów od opiekunów dostawały.
  • Odpowiedz
  • 1
Jezu, jak gniję, ta afera to jak róg obfitości, każdego dnia co innego xD. Teraz nerłopki uprawiają soczysty backpedalling i próbują łgać, że oni "od początku byli zaniepokojeni dobrem dzieci, a konserwy to rasiści i tylko do koloru skóry się czepiali" xD
  • Odpowiedz
@graf_zero: ale serio uważasz, że wszystko jest w porządku? Pytam poważnie, bo chcę poznać Twój tok myślenia, bez żadnego napinania się z mojej strony, bez wymijających wypowiedzi z Twojej. Bez konserwowego rasizmu, bo to oczywiste, że dużo wykopków podłapało temat, tylko dlatego, że "#!$%@? brudasy". Proste pytanie: Czy uważasz, że przytulanie, całowanie w policzek, czy odwiedzanie młodych dziewczynek w ich sypialniach w nocy, to normalne dla dorosłego mężczyzny zachowanie? Nie
  • Odpowiedz
@jatutylkonachwile1: Odpowiem tak jak pisałem wcześniej - nie wszystko na tych zdjęciach mi sie podobało.

Ale to co jest na tych kilku zdjęciach, ma się NIJAK do szkód jakie wyrządzili użytkownicy wykop w tym temacie...
Dla mnie to wykopowie #!$%@? jest najbardziej obrzydliwe.
  • Odpowiedz