Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę NPC z #neuropa nie widzą NICZEGO niewłaściwego w tym, że dorośli faceci, gdzie zupełnie pomijam ich pochodzenie, religię i kolor skóry, mają dostęp do części sypialnych nastoletnich dziewczynek, mają ich numery telefonów i piszą niepokojące wiadomości?

#pedoweek #euroweek
  • 84
  • Odpowiedz
@dioxyna: Zwróć uwagę - mamy jedno potwierdzone(w miarę) niewłaściwe/przestępcze zachowanie i wiemy że nastąpiła reakcja.

Ale zobacz jaką poj&&&Ą imbę zrobiły wykopki bo na zdjęciach były "selfie z murzynami".
  • Odpowiedz
@lavinka: Kto powiedział że uważam że to nic złego? Albo że bronię sprawcę?

Ani ja, ani żaden wykopek, ani żaden prawicowy-dzban-komentator nic o tym nie wiedział.
Wiedział tylko że są zdjęcia na instagramie na których są "polskie dziewczyny i uchodźcy"
  • Odpowiedz
@graf_zero: myślę, że dorosła osoba pracująca z dziećmi wysyłająca im zdjęcia swojej kutangi powinna ponieść jakieś konsekwencją poza wydaleniem z bycia wolontariuszem.
  • Odpowiedz
@dioxyna: Ale nie wiemy czy poniosła, czy też nie.

Zwróć uwagę że NIC na temat tych zdjęć nie było wiadomo w momencie gdy afera się zaczynała.

3,5 tysiaca wykopów było pod tymi
  • Odpowiedz
@graf_zero: Nie ma tam jednoznacznych zdjęć które by śmiało można nazwać pedofilskimi, jednak dla mnie bez względu na kolor skóry, dorośli faceci powinni wiedzieć co można a czego nie wobec dojrzewających dzieciaków. Mocne uściski, całusy od obcych facetów którzy sprawują pośrednio nad nimi opiekę to przesada. Dlatego gdyby te zdjęcia były niewinne nie byłoby problemów a tak wzbudzają pewien niepokój. Do tego doszły komentarze, wymiany numerów, jakieś wiadomości, to są
  • Odpowiedz
bo 98% tych materiałów nie świadczy o niczym złym. Afera zaczęła się od 4 zdjęć, z których tylko jedno było niesmaczne/niepokojące

Wykopki szukają wszędzie podtekstu seksualnego, w każdym najmniejszym gównie i co trzeci komentarz to wrzutki o pedofilii albo burdelu dla capiatych


@ZaplutyKarzelReakcji: chciałbym przeczytać taki twój komentarz pod jakaś aferka z księdzem albo na tagu #bekazkatoli no ale nie przeczytam bo tam przeciez można pomawiać i spekulować
  • Odpowiedz
@dioxyna: Wiesz, mi też nie wszystkie zdjęcia się podobały.
Bo zrobiłem prosty "test księdza", czyli w miejsce wolontariusza wkleiłem mentalnie księdza/kleryka i sprawdzałem które zdjęcia będą wówczas bulwersujące :D

Ale odróżnijmy to że mi, internaucie nie wszystkie zdjęcia się podobały, od kuźwa jakiejs #!$%@? nagonki
- pedofilia
-
  • Odpowiedz
@graf_zero: Dopóki to były selfiki z insta, nawet nie zajrzałam na tag. Ale to wygląda na bardzo brzydką sprawę. A jeśli do fundacji podpiął się gang pedofilów? Z różnych krajów? Na pewno policja powinna przesłuchać wszystkie uczestniczki z ostatnich lat.
  • Odpowiedz
@graf_zero: Tak, ponieważ inne skreeny z dyskusji dziewczynek wskazują, że nie tylko do jednej wysyłał, ale do wielu z nich. Przynajmiej turnusy, na których był wolontariuszem.
  • Odpowiedz