Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ten moment kiedy wyrywam 4 dziewczyny w 2 tygodnie i dobijam do targetu aby zamknąć ten rok na: 50

Nikt z internetu.

Pamiętam czasy, kiedy w UK nie mogłem poderwać absolutnie nikogo. Paliłem zainteresowane dziewczyn.
Nie byłem tym co prawda sfrustrowany, ale nie wiedziałem jak długa droga mnie czeka do normictwa ( ͡º ͜ʖ͡º), obycia towarzyskiego wśród zupełnie obcych ludzi itd.

W sumie uważam się za średniaka z sporą ilością 'treningu'. Nie wyobrażam sobie co może się dziać u typowego Chada, chyba mu się to nudzi.

#niebieskiepasek #rsd #redpill #postep
Oklasky - Ten moment kiedy wyrywam 4 dziewczyny w 2 tygodnie i dobijam do targetu aby...

źródło: comment_SCXJMnm9o330HarYB6B77WOyMGvlqFOd.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pracbazowiec:
( ͡º ͜ʖ͡º) 50 to jest od momentu przełomu, a to mi trochu zajęło. Byłoby 50/rok gdybym utrzymał formę z ostatnich 3 mcy. Poza tym numerem nie postawiłem też innych celów, ten cel miałem ustawiony kiedyś, teraz już luz, zaczynam medytację haha
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Roman_Polanski: obejrzałem Chinatown


Zachowanie kalibruję się cały czas, korzystając z podpowiedzi, są filmy z yt które grałem już pewnie z 500+ razy + własne obserwacje, wpisy na reddit itp, poszerzanie świadomości.
To samo ubiór Kalibracja non stop. Pomaga spostrzegawczość i spontaniczna analiza tego co się widzi w necie + koniecznie dostosowane do siebie, ale też eksperymenty. Noszę teraz ciuchy których bym kiedyś nie założył, albo uważał za zbyt dziwne.

Brzmi technicznie
  • Odpowiedz