Wpis z mikrobloga

@Kubeg: Nie przetłumaczysz. Pokazywałem te zdjęcia starszym kolegom z pracy wraz z całym kontekstem. Żaden nie widział w nich nic złego.

jak wasze dzieci będą pisać "mąż" o kilka razy starszym o ciemniejszej karnacji,


Za młodziaka nazywałem żoną Beyonce jak śpiewała jeszcze w Destiny's Child. No i żyję.

publicznie się z nim całować


Dowód? Co złego jest w całusie w policzek na pożegnanie? Wolałbym, aby moja córka żegnała się w ten
Ja byłem na obozie dwa razy i nic z tego co ludzie piszą nie miało miejsca XD zdjęcia są robione w ostatnim dniu kiedy wszyscy się żegnają. Ach, Wykopki Wy pelikany

Od dwóch dni im to tłumacze. Wszystko jak krew w piach ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kubeg: @Maliszak: w sumie wasze zdania nie wykluczałyby tego, gdyby coś się tam złego działo, ale ci idioci nie kapują,
@Sagitarius: Jacy wszyscy? Raptem kilka osób wspominało, że było uczestnikami tych eventów.

Ponadto widzę, że zaliczasz wszystkich o odmiennym poglądzie do lewaków. To ja już wolę nim być, niż wydawać wyrok na całe przedsięwzięcie na podstawie kilku zdjęć.
Ja byłem na obozie dwa razy i nic z tego co ludzie piszą nie miało miejsca XD zdjęcia są robione w ostatnim dniu kiedy wszyscy się żegnają.


@Kubeg: Z jednej strony pewnie masz rację. A z drugiej strony, wklej zamiast tych opiekunów, księży którzy się przytulają z dziewczynkami i całują je w policzek i masz aferę o której Fakty mówią przez tydzień a Onet i Wyborcza wypychają na główną. Teraz pytanie: