Wpis z mikrobloga

@pokpok:

trzeba im fundować survival w Rosji i na Białorusi

Ciekawe czy Sebastian wie, że poza UE jest także Szwajcaria i Lichtenstein, a te kraje z autorytaryzmem nie mają wiele wspólnego?
  • Odpowiedz
@Nie_umre_za_ciebie: @Clefairy: @DiscoKhan: @BekaZWykopuZeHoho: @rybalmjestary:

Jak zwykle. Grupa ameb umysłowych insynuująca swoim oponentom widzenie zero-jedynkowe, która prezentuje dokładnie taką samą zero-jedynkowość. Skoro Polska poza UE nie byłaby drugą Szwajcarią, wcale nie oznacza, że byłaby drugą Białorusią. To trochę bardziej skomplikowane, a rozważając takie alternatywne scenariusze wartało by określić kilka bardziej szczegółowych założeń, np. czy w ogóle byśmy do niej nie wchodzili, czy
P.....u - @Nieumreza_ciebie: @Clefairy: @DiscoKhan: @BekaZWykopuZeHoho: @rybalmjestar...

źródło: comment_X18SQEZsPrvdoe1B3ut9TNtqBgqaD2Bn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: nie ma jak oskarżać kogoś o myślenie zero-jedynkowe i jednocześnie sugerować, że powiedziałem, że Polska byłaby drugą białorusią XD No no typie, taki z ciebie intelektualista, racjonalista myśliciel, że pokonałeś się własną bronią.

Z jednym się zgadzam. To TROCHĘ bardziej skomplikowane. A na pewno na tyle, że sugerowanie takiej drogi jako jakiekolwiek rozwiązanie to wróżenie z fusów, dziecinada i zwykły brak wyobraźni.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: boże, odkąd te brainlety się pojawiły to w ogóle się pisać odechciewa.

Człowieku, po pierwsze do EU weszliśmy po referendum. Boli ciebie to miej pretensje do swoich rodziców, ja wtedy nie mogłem głosować. Mówisz, że twoi rodzice to brainlety to ja mam tylko nadzieję, że jesteś adoptowany i tobie śliną nie cieknie kącikiem ust xD

Niestety szczerze w to wątpię, bo widzisz ja nawet nic o żadnej rusyfikacji nie pisalem, zwłaszcza, że nie mam pojęcia co przez to masz na
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: byłaby powiedzmy taka Serbią. Polska nie zostałaby dopuszczona do EOG bez wejścia do Unii, a obecnie z tego najbardziej korzystamy. Widać jak UK trzęsie dupa przed twardy brexitem a Polska to dopiero by wpadła w zapaść
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho:

Człowieku, po pierwsze do EU weszliśmy po referendum. Boli ciebie to miej pretensje do swoich rodziców, ja wtedy nie mogłem głosować. Mówisz, że twoi rodzice to brainlety to ja mam tylko nadzieję, że jesteś adoptowany i tobie śliną nie cieknie kącikiem ust xD


Ale wiesz, że fakt, iż moi rodzice mieli prawa wyborcze w okresie, w którym było referendum nie implikuje to jak w nim głosowali? Na takim poziomie logiki jeszcze się zgadzamy,
  • Odpowiedz
@pokpok Nie dziwię się, połowa z was ma rodziców którzy byli w organizacjach komunistycznych, więc to w miarę logiczne, że przymykacie oko na wypłacanie ogromnych emerytur tym podludziom i wiele innych zaniedbań przy obalaniu komuny oraz, że podzielacie ich poglądy. Znam bardzo wiele osób w twoim wieku które są za tym, żeby jeszcze dziś wieszać tych czerwonych dziadków, puki żyją. Mi by wystaczyło odebranie majątku.
  • Odpowiedz