Wpis z mikrobloga

Jak można brać udział w #nofapchallenge xD co wam to da? Masturbacja i seks to są podstawowe potrzeby każdego człowieka. W piramidzie potrzeb to się znajduje na samej podstawie, na równi z oddychaniem, jedzeniem itp
Jak można mówić, że jest inaczej? XD jak niby nie dotykanie beniza ma wam pomóc w #przegryw #tfwnogf #depresja itp? Regularne bicie niemca po kasku jest zdrowe i potrzebne do zdrowego funkcjonowania. Oczywiście jeśli robisz to kilka razy dziennie to masz problem i tego nie neguję, ale jak ktoś uważa, że nie można w ogóle plus nie uprawia też seksu, bo traci ,,energię" wraz z nasieniem to brak mi słów xD
Jak ktoś mi gada, że skoro nie mogę wytrzymać 90 dni bez spuszczenia z kija to znaczy, że jestem uzależniony to poraz kolejny ręce mi opadają. Ja nie potrafię wytrzymać dwóch minut bez oddychania. Czy to znaczy, że jestem uzależniony? Mogę ćwiczyć, żeby wytrzymać dłużej bez powietrza, ale i tak będę musiał złapać w końcu złapać oddech... Tak samo wy. I po co to robić?
Najlepiej zwalić na cos winę... Na gry, książki, lub filmy... Na masturbacje itp
To nie przyczyna waszych problemów, tylko skutek tego co w was siedzi. Leczenie skutków też nic wam nie da -.- chociaż rozumiem, że tak jest wygodniej, możecie wierzyć w co chcecie, możecie mieć te swoje super moce, ale większość z was i tak nie wytrwa, bo albo znajdziecie inne uzależnienie, albo wrócicie do starego.

#seks #zwiazki
  • 41