Wpis z mikrobloga

@Dawkins_Wszechwiedzacy: Nikt nikogo nie molestował na euroweeku. Rokrocznie w organizowanych warsztatach uczestniczą setki dzieciaków. Nigdy nie było zgłoszenia w związku z nieodpowiednim zachowaniem, któregoś z zagranicznych animatorów. Na temat samego obozu wypowiadało się kilkanaście osób, które były czynnymi uczestnikami lub opiekunami dzieciaków. Żadna z tych osób nie stwierdziła, aby kiedykolwiek animatorzy molestowali nieletnich.

Wystarczyło wam kilka wybranych fotek, aby wydać wyrok na całą koncepcję euroweeku. Kilka fotek, aby zniszczyć 24 lata
@Dawkins_Wszechwiedzacy: @retzev: @Maliszak: Ciekawi mnie uzasadnienie. O ile jeszcze kupuje rozpowszechnianie wizerunku osób nieletnich, to raczej trudno mi się doszukiwać tam informacji nieprawdziwej lub manipulacji. Owy obóz się odbył, same wpisy małoletnich naprawde zawierały przynajmniej podteksty których nie powinny.... (przynajmniej wedle moich staromodnych standardów 11 latka powinna bawic się z równieśnikami, mieć jakieś hobby, być w jakimś klubie sportowym, a nie tulić się do obcych i znacznie starszych od
Nikt nikogo nie molestował na euroweeku. Rokrocznie w organizowanych warsztatach uczestniczą setki dzieciaków. Nigdy nie było zgłoszenia w związku z nieodpowiednim zachowaniem, któregoś z zagranicznych animatorów. Na temat samego obozu wypowiadało się kilkanaście osób, które były czynnymi uczestnikami lub opiekunami dzieciaków. Żadna z tych osób nie stwierdziła, aby kiedykolwiek animatorzy molestowali nieletnich.


@Maliszak: Tak jak pisałem w komentarzu do Ciebie, to że euroweek kilka lat temu mógłbyć ciekawym eventem - może
@FGRoch: No to skoro twoim zdaniem coś się #!$%@?, to dlaczego jeszcze tego nie zgłosiłeś?

@Dawkins_Wszechwiedzacy: Jakie całowanie? Buziak w policzek? A niby to #neuropa ma problem z poprawnością polityczną i wszędzie doszukują się molestowania. Jeżeli znajdziesz chociaż jedną osobę, która była uczestnikiem lub opiekunem uczestników i ona potwierdzi twoje stanowisko, to wówczas przyjdę i przeproszę.

Natomiast dopóki chcecie sobie urządzać nagonkę na podstawie kilku zdjęć, to będę protestował. Byłem