Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@jansebastiantrach: wiem wiem tata nie jeden raz miał to opowiadał. A potrenować tzn? Już to od dwóch lat mi doskwiera. A zażywam contracid i nosze przy sobie zawsze siemie. Tylko wkurza mnie tak jak teraz. Nie wyspalem się i kawę parzona pije to po pol godziny straszna zgaga.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@franaa: nie ukrywam że bardzo lubię p--o tylko nie każdego się napiję że względu na wspomniane dolegliwości. a p--o jakoś pogarsza?
  • Odpowiedz
@PrevuD: Bo jak pijesz rozcieńczasz ten kwas, ale potem wraca ze zdwojoną siłą. Uwierz mi ja też tak "leczyłem" refluks, ale potem się dowiedziałem, że tylko pogarszam sprawę. Możesz doprowadzić (o ile już nie masz) do przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka, które objawia się właśnie refluksem i bólem. Na czym to dokładnie polega to Ci nie wytłumaczę, lekarzem nie jestem. Mi wystarczyło 1,5 mies. abstynencji + controloc/ranloc i wszystko sie
  • Odpowiedz
@franaa jutro idę do lekarza bo mam dziwne objawy nic mnie nie boli, jedyne co to odbija mi sie powietrzem(lub pierdze) i mam kluskę w gardle, i nic poza tym. Jak zjem to nawet mi lepiej na 30min... Jeśli jutro usłyszę diagnozę że to refluks to k---a jak wyrok.
  • Odpowiedz