Wpis z mikrobloga

Ile taki czlowiek zarabia? Po studiach tak z 3-5k na reke? Wiem ze sa dwie drogi: albo inzynier budowy i tyranie po x godzin na budowie odpowiedzialnosc duza ale doswiadczenie duze i kasa w miare spoko (do 5k bez egzaminu po egzaminie z uprawnieniami od 7 do 12k i wiecej na reke) lub projektowanie 2k do 5k dlugo dlugo potem 7-9k na reke za prace przy biureczku z kawka przy kompie.
#pytanie #inzynieriasrodowiska #praca
  • 7
Powiem Ci, że masz duże oczekiwania na inżyniera budowy albo ciekawe oferty z firm. Ostatnio byłem na rozmowie rekrutacyjnej w dużej firmie i powiedziałem, że oczekuję 4,5k na rękę z 3letnim doświadczeniem na budowie. To usłyszałem, że jak zrobię uprawnienia to wtedy mogę tyle oczekiwać :)
@bogobojny_trans: jeszcze ani jednej budowy nie miałem w miejscu zamieszkania, a miasto wojewódzkie :) ale oferty zagraniczne to już dzień do nocy. Znajomy 2,2k netto euro, plus mieszkanie opłacone, doświadczenia 1,5 roku :)

@stan-tookie-1: zawsze było coś innego do ogarnięcia plus brak czasu. Ale jest motywacja żeby ogarnąć to w 2019. Znam ludzi co od 10-15 lat w zawodzie i nie robili uprawnień, a wiedzę mają niesamowitą :)