Wpis z mikrobloga

A wam powiem anonki fajną sytuacje i ciekawy jej koniec
Otóż stworzyłem sobie na fb fake konto loszki.
Popisałem jakieś pierdoły które zawsze piszą takie lampucery i dla legitności napisałem że nowe konto bo stare jakiś dzban zgłosił
Ogólny zamysł konta to trollowanie #!$%@? kolegi no ale coś nie pykło.
Na początek zaprosiłem 10 osób z mojej szkoły tak żeby były. I wtedy zaczął sie festiwal #!$%@? stuleje zaczeły pisać jak #!$%@? (również giga chady z anglii) i z małego trolla to konto zamieniło sie w #!$%@? wysypisko na którym składowane były ścieki.
Na wykopie pisałem kiedyś gdzieś że charakter nie ma znaczenia bo te normiki i tak go więcej od przegrywów nie mają. No ale #!$%@? to co sie #!$%@?ło tylko potwierdziło moją teze że normiki a przegrywy są psychicznie tym samym gównem intelektualnym. Jeśli myślicie że loszki tak od razu skaczą im na bolca bo mają ładny ryj to macie racje bo tak właśnie jest. Chady i normiki nie mają nic innego prócz ryjca do zaproponowania.
Wiecie jak oni te loszki wygrywają?
Stulejarzą na potęge pisząc miłe słówka i ogólnie a jako że laski są jeszcze bardziej tępe to dają tym zjebom SEGZ.
Aktualnie na tym koncie mam 100 znajomych z czego większość z nich do mnie pisała.
Ale to jeszcze #!$%@? teraz zastanówcie sie jakim prawem loszki nadal mogą przegrać życie i jakim #!$%@? prawem potrzebują atencji.
One dostają tej atencji do porzygu ale jak wiadomo liczy sie tylko atencja tego jedynego/pierwszego lepszego z ładnym ryjcem.
I wy sie dziwicie że nie macie loszki
Żeby mieć loszke jak normiki trzeba stracić wszelki RiGCz i szacunek do siebie. No i do tego najlepiej jakbyście byli tolerancyjni bo wierzcie mi rozmowy normików są jeszcze nudniejsze od rozmów przegrywów. Loszki zrobiły sobie #!$%@? z logiki a właściwue wielką orgie #!$%@?ąc ją jednocześnie.
Egzystencja w tym #!$%@? społeczeństwie sjest cierpieniem.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 1