Wpis z mikrobloga

Ktoś tutaj zamienił #mi5 lub inne #xiaomi na #honor 10 ? Dorwałem kupon 50euro na #amazon za założenie konta biznes i chyba to jest ten moment. Korci mnie taka zmiana i nie wiem czego może mi brakować z MIUI w takim honorze. Z tego co zauwazyłem to chyba nie ma wybudzenia pacnięciem w ekran. Jak wasze odczucia? Byłbym wdzięczny za polecenie jakiegoś eleganckiego ale solidnego etui oraz ochrony na ekran.
Różnica w cenie 64/128GB to 100zł - dopłacać skoro na obecnym Mi5 3/64 mam 20GB wolnego?
#telefony #android #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 14
@widmo82 kolego, ubzdurałeś sobie fizyczny przycisk na froncie, który zdecydowanie zawęża wybór, pora używać FaceID i problem sam się rozwiąże na korzyść OP6
@Jacobi: ok, przekonaj mnie...
Mam magnetyczny uchwyt w samochodzie, jak mam odblokować telefon? FaceID z pozycji kierowcy nie zadziała. Mazanie gestu... nie zawsze chce go ujawniać pasażerom.
Siedzę przy stole... podobnie.
@lukaszlukasz: pomijam fakt, ze nie nosze nic na ręce... z jakiej odleglosci odblokowuje? bo jak z poł metra to podczas jazdy mam cały czas wybudzony ekran bo telefon jest w uchwycie w kratce nawiewu srodkowego?
PS: jak juz to z S. Tak dziwnie... #!$%@? bez S :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: no niestety, taki jest aktualnie głupi trend
@widmo82:

ogólnie to powinno wrócić do normy gdy czytniki w ekranie się bardziej spopularyzuja

każdy szanujący się fan Xiaomi Mi5 3/64 zamienia na OP6 8/128 Midnight Black, taki jest trend i nic nie poradzisz
@Jacobi: (°°
nawet kolor się zgadza, przez który musiałem dopłacić troche no i czekać przez to dłużej