Wpis z mikrobloga

Ważna jest wolność, równość i tolerancja. Chyba, że chcesz sprzedawać/zakupić bezsmakową ościstą rybę, której jedzenie stało się w PRLu wigilijną tradycją. Wtedy już nie ma wolności i wtedy już nie ma tolerancji. Zostaje równość, każdy może porówno sobie takiej rybki nie kupić. Tylko co na to Konstytucja?!
#bekazlewactwa #4konserwy
Pobierz MartinoBlankuleto - Ważna jest wolność, równość i tolerancja. Chyba, że chcesz sprzed...
źródło: comment_PinmfbcmeDwyJfG9gJPz9uxePBRKgFVY.jpg
  • 51
@MartinoBlankuleto: W sklepie w którym robię zakupy karpie sprzedawane są w torbach z wodą. Nie wiem gdzie łamie się to prawo, chociaż widziałam chociażby nagrania na których widać, że gdzieniegdzie jest. Ty pewnie wiesz, bo pewnie chodzisz do jakiś katolickich sklepów które cię nie dyskryminują i pozwalają łamać prawo.
@MinnieMouse0 Nie wiem co ma do rzeczy Twoje obsesyjne mieszanie katolicyzmu z kupowaniem karpi w niemieckim markecie, ale chyba nie chcesz mieszać kościoła i św. Franciszka, szacunku do braci mniejszych, do sprzedażowej polityki? Czego chce Ostaszewska a) przestrzegania prawa przez Kaufland przy sprzedaży żywych karpi b) wycofania się ze sprzedaży żywych karpi?
Jak nie psiarze mają problem ze strzelaniem fajerwerkami w sylwestra to teraz problem z karpiami. Co dalej? Nie wychodźmy z domu bo #!$%@? oddychamy i krew kogoś zaboli?


@DubStep_Gun: No nie? Kiedyś można se było chrześcijan rzucić lwom na pożarcie, albo zrobić łapankę i publiczną egzekucję Polaczków na ulicy. I komu to przeszkadzało, wszędzie te zakazy.