Wpis z mikrobloga

to sa jedne z mocniejszych


@Velion:
Myślę że sobie z nimi poradzę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Możemy się umówić że jak mi bardzo nie podejdą to zrobię #rozdajo napoczętych paczek, jeszcze nie wiem jak bym je spakował żeby się nie porozsypywały ale coś się wykombinuje. []
  • Odpowiedz
@Ziombello na początek za mocne, ale później pewnie ci będzie wchodzić elegancko. Ja zaczynałem ponad rok temu i też wziąłem na początek Colona i mi nie podszedł. Ale po kilku miesiącach wypiłem a teraz nawet mi się wydaje slaby
  • Odpowiedz
na początek za mocne, ale później pewnie ci będzie wchodzić elegancko.


@saper_vodiczka: Jestem przyzwyczajony do spożywania różnych specyfików, kilka lat temu piłem po kilka energetyków dziennie, już nie wspominając o tych mniej legalnych dziwnościach i żyję... no zobaczymy ( ͡ ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Ziombello: Z Colonem uważaj. Kiedyś był pyszny, ale od około roku zaczął smakować zdecydowanie gorzej.
Jak chcesz spróbować naprawdę trzymającego poziom klasyka, to weź Rosamonte (najlepiej te droższe)
  • Odpowiedz
@Ziombello: nie słuchaj naszych rad, sam wyrabiaj swój smak, sugestie innych niepotrzebnie nastawią Cię na gorsze... Tu na wykopie jesteś fajny jak pijesz z kubka i ludzi boli tyłek jak masz matero.
  • Odpowiedz