Wpis z mikrobloga

@Kerwis: nie, co ty, to prawdziwe kobiece kształty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) przemyśl kolego, czy czasem wśród chłopaków nie znalazłbyś więcej dobrego dla siebie, tylko pamiętaj, minimum 15 lat, inaczej problemy prawne xD
  • Odpowiedz
  • 16
@Wolowinka gościu jeżeli ty w dorodnej 10/10 widzisz chłopców to radzę Ci się leczyć. No ale co poradzić jak możesz sobie pozwolić tylko na jakieś grube 1,5/10 ( )
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: Sorki, że się wtrącę, ale głupoty #!$%@? chłopcze XD
Ona nawet nie jest blisko takich wymiarów.90-60-90 to mają Ewa Chodakowska, czy Monica Bellucci, a nie ta chudzinka. Ma prawo ci się podobać, no ale takich wymiarów to ona ewidentnie nie ma. Pozdro ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@atencjon: masakra siedzę na sraczu i przeglądam wypok i widzę takie zdjęcie to siurek się podnosi i przez to dotykam nim brudnego zimnego sracza ;_;
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jelonki: no chyba nie bardzo te dwie co wymieniłaś
Ma po prostu najbardziej pożadany teraz typ sylwetki i tyle. To jakie ma wymiary? Bardziej mi chodzi o proporcje a nie mierzenie co do cm
@gnt_1: to wyjmij i połóż na desce
  • Odpowiedz
@Ortofenylofenolan_sodu: W żadnym wypadku, Ewa Chodakowska posiada wymiary ok. 87-63-89, natomiast Monica Bellucci 94-63-91. Łatwo to sprawdzić w internecie, także...
I nie mam pojęcia jakie wymiary ma ta dziewczyna, bo żadna z moich koleżanek, ani ja nigdy nie pożądałyśmy takiej sylwetki. Generalnie z kobiecej perspektywy nie jest to raczej atrakcyjne, a przynajmniej wśród moich znajomych bardziej stawia się na wysportowanie, a nie bycie szczuplutkim. Ale tak jak powiedziałam, fajnie że
  • Odpowiedz