Wpis z mikrobloga

Hej, teneryfa. Co robic/co zobaczyc?

Wazniejsze punkty ktore sobie zapisalismy:
Siam park , loro park, las americas, masca, 1000 letnie drzewo, wulkan Teide + zrobic objazdowke autem i tam mamy z 7 punktow zaznaczonych.

Jesli ktos z was byl to moze powiedziec ile placiliscie na dobe za wypozyczenie auta?

Co przywiezc z teneryfy?

pogoda 25*C jak patrzelismy, grudzien, chyba spoko?

cos co warto wiedziec? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bedziemy 7 dni w okolicach costa adeje
#podroze
#teneryfa
#hiszpania
#wakacje
#wyspykanaryjskie
  • 18
@quarox: @Boniasty: Siema, wiem że trochę offtop ale właśnie jestem z przyjaciółmi na teneryfie dokładnie w puerta de santiago. wybieramy się jutro na wulkan i okolice. Może na dniach jakieś małe #wykoppiwo jak się uda i będzie czas? My jesteśmy do czwartku do 18tej. Samochód mamy ale tylko ja jestem kierowcą i tak trochę lipa pić ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdro
  • 0
@hadrian3: siema, zajebisty wyjazd. Na gorze nawet widzę ze wklejałem pogodę a okazało się ze cały tydzień mieliśmy między 27-29*C bez żadnej chmurki cały czas słońce. Spodziewałem się ze będzie fajnie a było zajebiscie :) od hotelu po pogodę wycieczki parki ludzi imprezy itd wszystko 10/10 za ta cenę jaka zapłaciliśmy w biurze super. Jak wyjeżdzasz to mogę ci wysłać zdj planu jaki mieliśmy na każdy dzień tygodnia. Tak naprawdę 1
@hadrian3: tak, tanie jak cholera. na poczatku stwierdzilismy ze wezmiemy auto na 1-2 dni pewnie bo drogie a jak pod koniec wyjazdu obliczylismy busy, taxowki to wyszlo na to ze jakbysmy wypozczyli auto na caly tydzien to by wyszlo taniej albo ew. tak samo jak jezdzenie busami i taxowkami :D paliwo to zart bo 0.9 eur/l za litr diesla, auto mielismy w wypozyczalni obok za 40eur za dzien wiec jak bylismy