Wpis z mikrobloga

Dlaczego na masie za każdym razem zbiera mi się tłuszcz na dole brzucha? #!$%@? mnie to niemilośernie a ekto jestem... chudziutkie rączki, drobne kości i jeszcze tłuszcz sie zbiera przy brzuchu. #!$%@?ć to i dalej cisnąc? Już kiedyś się tym przejmowałem i #!$%@? z tej masy wyszedł, musiałbym co chwile robić redukcje, a dla mnie każdy kilogram więcej to jest święto. Dodam, że górne partie brzucha są okej, widać jeszcze kratę

Nie robie aerobów, bo wtedy bym wpierniczał bez końca. Poza tym z tego co wiem to nie da sie redukować i masować jednocześnie, dlatego nie widzę sensu robienia aerobów na masie

#mirkokoksy #mikrokokosy #silownia #dieta
  • 7
@Estetykatopodstawa: czy aeroby uchronią mnie przed zalaniem się? Nie wiem, może coś źle doczytałem, ale robienie aerobów nie równa się temu, że nie będzie mnie zalewać. Musiałbym wejść na ujemny bilans i robić redukcję, wtedy tłuszcz by zszedł
@Reiden: Wiesz, ta apka uśrednia zapotrzebowanie dla przeciętnego człowieka. Zapotrzebowanie na białko może być różne w zależności od intensywności treningu siłowego i celów. Sugerowałbym chociaż spróbować trochę pomanipulować stosunkiem białka do węgli/tłuszczy i po prostu obserwować. Jedna dieta nie będzie dobra dla wszystkich.