Wpis z mikrobloga

Mirki nie żeńcie się. Lepiej pojsc na dziwkę. Pieniądze zaoszczedzone, inwestycje na wlasną firmę, a tak to nawet paysafecarda zabrania za 20 zl kupic, żeby w chwilach odpoczynku "moc" pograc w ulubioną gierkę, bo i tak zabrania i wyzywa, że marnuje czas i nic nie robię. Cały dom SAM WYREMONTOWALEM, zostal mi tylko salon i do tego kupilem sobie pile i po zajebiscie ciezkiej pracy jezdze jeszcze do lasu wyrabiac drzewo, a po nocach szpachluje pokój. #!$%@? zero odpoczynku. Gdybysmy nie mieli cudownego syna to jebnąlbym to wszystko, alno sie powiesil. Wiec koledzy z pod tagu #przegryw mogą o sobie mowic #wygryw. Milego dnia Mirki życzę, no u mnie znowu wojna za to, że wieczorem włączylem bota w #silkroad w #niedzielabezhandlu. #!$%@? to.
  • 20
@NickciN Polskie "SONDY" HIE HIE i tak przyznają dziecko zawsze MATCE. Takze czekalaby mnie wieloletnia walka z wiatrakami. Postanowilem dorobic sobie JAJA i miec #!$%@? na za przeproszeniem jej #!$%@?. Jestem spokojnym czlowiekiem, ale cierpliwosc sie skonczyla. Przejela charakterek po swojej mamusi.
@heathermatarazzo co z tego jak predzej się zajad€ psychicznie i fizycznie? A wziela sie na sposob, że sexowac sie nie bedziemy za zle zachowanie. Trzeba zainstalowac tego znanego tindera chyba. Miec zone a ruchac raz na miesiąc... Chore. #!$%@? mnie bierze, bo sperma juz uszami mi sie wylewa.
@Matti28: Myślisz, że gdybyś się z nikim nie związał to byłoby tak pięknie? Może jestem wychowany w innej mentalności, ale chociażby gdy nie ma się potomstwa to po się starać, gromadzić majątek itd, dla kogo? Zresztą samotność na starość też musi być przytłaczająca. A że kobiety są dziś takie jak są: to nic się nie poradzi. Moja babka równo zasuwała z dziadkiem w gospodarstwie i to było oczywiste. Zresztą dziwne wydaje
@arek4444: I co z nim zrobisz? Gdy osiągniesz pewien pułap na którym w miarę spokojnie żyjesz to po co sięgać dalej, ryzykować, robić interesy? Żeby przejęła to jakaś losowa osoba z rodziny? Może i mam mentalność chłopa, ale np. masz gospodarstwo rolne, i nie masz dzieci to po co kupować maszyny, ziemię, zaczynać budowę nowych budynków mając 45 lat? Żeby to za kilka lat stało puste? Tak samo z firmą: budujesz
@merkan:

to jaki sens mają dalsze działania?


Zapewnienie sobie przyjemności i satysfakcji. Po to pniesz się do góry żeby zapewnić sobie satysfakcję z sukcesu i użyć owoców tego sukcesu do spełnienia marzeń i dostarczania sobie rozrywki i przyjemności.
Ja to widzę w ten sposób bo nie jestem wrażliwy tak jak większość innych ludzi. Jeśli kiedyś zdecyduję się na rodzinę to tak samo jedynie dla przyjemności i satysfakcji a nie dla jakichś
@arek4444: Hmm, tylko, że pnięcie się w górę to nie tylko same przyjemności, ale też i wyrzeczenia często ogromne i wieloletnie. Owszem satysfakcja jest tu swego rodzaju nagrodą, ale czy wystarczającą? Często nawet nie ma czasu by korzystać z pieniędzy które zarobimy, bo ciągle jest coś do zrobienia, dopilnowania.. I zostaje się z dużym majątkiem na starość nawet z niego nie korzystając.