Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KapitanKapsel ale skąd zakładasz, że pies szarpał dzieciaka? Może to dzieciak zrobił coś, co wywołało w psie agresora? Nie chcę bronić jednego i drugiego, ale nie można zakładać od razu że to pies zaatakował
  • Odpowiedz
@JoshaBadBoy: "skutek szarpaniny psa z dzieckiem" na tym sie oparłem ale kto wie jak to było co to spowodowało.. Nawet jeżeli to dziecko wywołało mogła być to dla dziecka niewinna zabawa (co raczej powinno wiedzieć od rodziców że to niebezpieczne zachowanie) a taki pies to zwierze które jednak ma ogromną przewage nad dzieckiem i nikt nie wie co jest w jego głowie i nikt nie wie czy powarczy i ucieknie czy
  • Odpowiedz
@KapitanKapsel: ale to, że ktoś nie potrafi wychować bachora na tyle żeby nie zaczepiał w "niewinnej zabawie" cudzych psów to już jest jego problem. Gdyby jakiś facet uderzył mi psa butelką to albo pod wpływem emocji zrobiłbym mu to samo albo byłby lżejszy kilka tysięcy po sprawie cywilnej + zawiasy za znęcanie się nad zwierzęciem. Ludzie powinni zrozumieć w końcu, że ich bachor obchodzi tylko ich i nikogo więcej i to
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: no to skoro są podwójne standardy to dla mnie pies którego wychowałem i jest ze mną od X lat jest ważniejszy niż czyjś bachor. Będąc po drugiej stronie wychowałbym dziecko tak, żeby nie pchało łap w pysk pitbullowi. Jeśli pies zaatakował bez wyraźnego powodu uśpić w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: To ty dostalbys sprawe kretynie za to, ze niebezpieczny pies nie nosil kaganca. I mam nadzieje, ze rodzice dojechaliby cie jeszcze w sprawie cywilnej na odszkodowanie za obrazenia fizyczne i uraz psychiczny dziecka.
Ludzkie zycie i zdrowie jest wazniejsze niz zycie zwierzecia, nawet jesli to twoje zwierze. Zawsze tak bylo i bedzie.
  • Odpowiedz
@wilku88: mój pies jeśli byłby rasy uznawanej za agresywną to obowiązkowo nosiłby kaganiec na każdym spacerze borowiku i nie zesrajcie się z tym dzieckiem, tylko i wyłącznie wina rodziców którzy nie potrafią dopilnować swoich bachorów które mają przyzwolenie społeczne na robienie co im się podoba między innymi przez takich łbów jak ty.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Sam sie nie zesraj, psiarzu. Zdrowie czlowieka zawsze przed zwierzeciem. Trzeba nie miec empatii zeby myslec inaczej, a niby milosnicy zwierzat powinni jej miec pod dostatkiem.
  • Odpowiedz