Wpis z mikrobloga

@ewazanglii: Przecież ewidentnie widać, że to puste groźby kogoś, kto próbuje kogoś zastraszyć w najniższy możliwy sposób, bo nie ma argumentów. Do tego mitoman w stopniu nie mniejszym niż Konon ("znam Ibisza" xD). Zwykły blefiarz i tyle.
@Podlasianin_bozy: No skoro robił screena to myślałem, że chciał się przyczepić do każdego ale jak nie wiesz o co chodzi to widzę, że rafałek moderator niewiele załatwił xD
@GejBozy: Też tak myślałem, szczególnie rozśmieszył mnie fragment o przekazaniu screena z negatywnymi opiniami dla konona co wydało mi się totalną bzdurą XD ale wolałem się zapytać "oskarżonych". No nic, to tylko mnie upewniło w tym kim jest ta osoba uguem.
@ewazanglii:
Szkoda, ze skasowal swoje glowne konto, bo tam byly najlepsze jazdy. To co wypisywal, kwalifikowalo go na poczatek kolejki do wariatkowa. Wtedy grozil mi regularnie policja, banami na wszelkich mozliwych stronach, oraz .... pokazaniem moich wpisow Majorowi (ktory nie potrafi czytac hehe)
Obecnie rzadko wpada na Wykop. Po pojawieniu sie redaktora Fiodorczuka zakladal tu jakies falszywe konta i probowal go hejtowac, ale go od razu banowano. Najlatwiej go obecnie spotkac