Wpis z mikrobloga

@Sierzant_Bagieta: O to to, podobne to do rogatywek wcale ale zawsze mi się myli xD
Jak to oceniacie, tak wizualnie wcześniejsze czapeczki wydawały się chyba wygodniejsze, furażerka mam wrażenie że może spaść z głowy przy większym podmuchu wiatru.
  • Odpowiedz
@Razzish Wg mnie furazerki to rigcz w czystej postaci. Teraz tylko chodzę w furażerce. O dziwo, zajebiście siedzi na łbie, możesz ją wysadzić do kielni, pod pagon zabrać wszędzie i wygląda 100x lepiej może ta czapka wpi*rdolka.
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: Trochę z innej beczki. Dlaczego teraz radiowozy jak gdzieś stoją np kontrola prędkości to zazwyczaj mają włączone koguty? Mi się to podoba bo są bardziej widoczni ale kiedy tego nie było ( ͡º ͜ʖ͡º). Kolejne pytanie dotyczy COP24 w Katowicach. Jaki jest sens by na każdym większym skrzyżowaniu w promieniu 2-3 km od centrum stały radiowozy zaś na bombach? No i podbijam pytanie co
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: Wizualnie to na pewno niebo a ziemia, wygląda to zajebiście, orzełek na czapce #!$%@? to była jakaś pomyłka a i wydaje mi się że wizualnie dodaje to szacunku dla osoby która ją nosi.

Jeżeli jeszcze jest wygodna to już w ogóle w pyte.

W sumie mam też takie pytanie, nosicie te radyjka jak te na zdjęciu a jeżeli policjant wzywa np. karetkę to widzę że robi to z telefonu
  • Odpowiedz