Wpis z mikrobloga

Siemano, niedawno zacząłem grać i kupiłem oba dodatki, aktualnie mam 37 level rangera, jakieś rady co do urozmaicenia expa? Sporo krain mam już całkowicie odkryte, bo pozwiedzałem startowe lokacje innych ras, jaki jest profit z dungeonów które już chyba mogę robić?
Chciałem jeszcze zapytać o klasy postaci, która z nich będzie bardziej uniwersalna, chodzi mi o wszystkie tryby pve, dungeony, fraktale, a także WvW, postawiłem na Mesmera i Nekromantę, do tego pierwszego bardzo mnie ciągnie, bo ogrywałem go przez kupę czasu w pierwszej części GW.
#guildwars2 #gry #mmorpg #mmo
  • 14
@PiotrLotr: Mesemer jest pożądany wszędzie, ale musisz nauczyć się nim dobrze grać, ponieważ od mesmera dużo zależy w grupach. Nekro ma swoją role ale jest bardziej niszowy.

Co do ekskpa, ciężko Ci się będzie załapać na dungi bo ludzie z reguły chcą je zrobić szybko i oczekują 80 lvl z doświadczeniem, raczej do 80 lvl będziesz musiał się przemęczyć, sam już nie pamiętam jak go wbiłem, ale na pewno nie polecam
Obczaj sobie wyścigi na niektórych mapach(kessex hills, brisban wildlans, diessa plateu itd.)
Sam osobiście nie byłem wielkim fanem podstawki więc jak bardzo będziesz się nudził to polecam dodatki(chociaż HoT'a na początku pewnie ciężko będzie ogarnąć więc może lepiej zacząć od PoF'a).
Co do drugiego pytania.
Mesmer jest najbardziej pożądaną klasą PvE aktualnie. W PvP jest chyba najlepszą klasą(to debatowalne ale na pewno jest ścisłą czołówką i jest w każdym teamie w mecie).
@krissq2502: Problem w tym że na fraktalach gdzie wszyscy biegaja jak kura z ucietą głową nie zmusisz 5 ludzi (ba zwykle nawet jednego) zeby stał w wellach do konca. Do tego SoI przedłuża o 5 sek (z tego co widze nie korzysta z boon duration). Na rajdach zgadzam sie - jest podobnie jak było tylko rotacje trzeba nowe ogranąc
@wykopiem_albo_zakopiem: Dalej używam na fraktalach starego compa, zanim się meta oczyści i powiem Ci tyle, jeżeli masz kompetentnych ludzi którzy mają doświadczenie to nie ma problemu, ale jak masz Czesi co gonią jak Czesie to masz problem. Wszystko zależy od grupy i ludzi.