Wpis z mikrobloga

Wiecie co, kupiłem Soundbar w Lidl i Wam też polecam :-) I serio nikt mi za to nie płaci. Za 249 PLN mamy łącznie 50 W RMS (10+10+30 na wbudowany subwoofer) i gra to naprawdę dobrze. Wiadomo że ścian bas nie rozniesie, ale do mieszkania jak znalazł. W sumie kupując nie wiedziałem jeszcze czy będzie głośnikiem do sypialni czy belką pod TV w salonie ale widzę, że jak najbardziej nadaje się do salonu. Przede wszystkim mamy tu Bluetooth współpracujący bez zarzutów, HDMI Arc czy wyjście optyczne, prosty ekranik no i pilot z prawdziwego zdarzenia - nie jakaś gówno-deseczka. To wszystko przy 3 latach GW. Jedyny minus to błyszczący plastik na obudowie.

Wiecie, nie wiem jak to jest ale właśnie jestem po przebojach z zakupem monitora 2500 PLN (zwroty i inne problemy z samym produktem). A tu kupujesz cacko za 10 razy mniej i po prostu jesteś zadowolony :-)

Serio polecam - za tą kasę to urządzenie jest bezkonkurencyjne :-)

#lidl #okazje #cebuladeals #telewizory #dzwiek #soundbar #elektronika
Pobierz Intelektualista - Wiecie co, kupiłem Soundbar w Lidl i Wam też polecam :-) I serio ni...
źródło: comment_ZqXRtUTUfSUnxXab1bTY0wN45ay0E3Zi.jpg
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orzeszkiziemne: No właśnie o to chodzi, Tylko widzisz to nie jest problem telewizora bo ja to też miałem puszczając muzykę przez Bluetooth z laptopa. Soundbar wówczas, tak jakby wchodzi w jakieś głębokie uśpienie bo wyświetlacz mu działa tak jakby cały czas był podłączony, ale z głośników głucho. Ostatnimi godzinami miał też problem z samą inicjację połączenia bluetooth. Trwała ona długo i zamiast tego dźwięku charakterystycznego dla połączenia, było coś w rodzaju
@Intelektualista: @Tojtek U mnie mija półtora miesiąca od zakupu i w sumie wszystko jest ok jestem zadowolony. Bt działa jak złoto tv oglądam przy podłączonym dekoderze i wejściu optycznym. Czasami jak przełączam na hdmi2 aby strumieniować z kompa to nie zaskakuje głos przełączając z hdmi1 i wtedy muszę wrócić do hdmi1 a potem hdmi2. Jednak może to być bolączką mojego tv. W każdym razie polecam
@kamdz: Producentem jest niemiecki Kompernass, a Silvercrest to tylko marketowa naklejka. Oni produkują pod wieloma naszywkami: Silvercrest, Parkside, Florabest, Nevadent etc.
@reventon: Kupiłem teraz w sobotę. Trochę inny model. Tez 249 zł. Gra bardzo przyzwoicie jak za tą cenę, jestem mega zadowolony. Jest nawet jakiś bas. Bardzo sensowny i przemyślany pilot. Komplet wszystkich kabli jakie można do niego podłączyć. Bluetooth działa bez żadnego problemu, dobry zasięg, nic nie przerywa. Naprawdę za tą cenę, bardzo czysto gra.