Wpis z mikrobloga

Wiecie co, kupiłem Soundbar w Lidl i Wam też polecam :-) I serio nikt mi za to nie płaci. Za 249 PLN mamy łącznie 50 W RMS (10+10+30 na wbudowany subwoofer) i gra to naprawdę dobrze. Wiadomo że ścian bas nie rozniesie, ale do mieszkania jak znalazł. W sumie kupując nie wiedziałem jeszcze czy będzie głośnikiem do sypialni czy belką pod TV w salonie ale widzę, że jak najbardziej nadaje się do salonu. Przede wszystkim mamy tu Bluetooth współpracujący bez zarzutów, HDMI Arc czy wyjście optyczne, prosty ekranik no i pilot z prawdziwego zdarzenia - nie jakaś gówno-deseczka. To wszystko przy 3 latach GW. Jedyny minus to błyszczący plastik na obudowie.

Wiecie, nie wiem jak to jest ale właśnie jestem po przebojach z zakupem monitora 2500 PLN (zwroty i inne problemy z samym produktem). A tu kupujesz cacko za 10 razy mniej i po prostu jesteś zadowolony :-)

Serio polecam - za tą kasę to urządzenie jest bezkonkurencyjne :-)

#lidl #okazje #cebuladeals #telewizory #dzwiek #soundbar #elektronika
Intelektualista - Wiecie co, kupiłem Soundbar w Lidl i Wam też polecam :-) I serio ni...

źródło: comment_ZqXRtUTUfSUnxXab1bTY0wN45ay0E3Zi.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Intelektualista: SilverCrest robi bardzo dobre sprzęty, sam używałem kilka lat ich myszki, klawiatury, radia, słuchawek xD u rodziców też stoi dużo sprzętu agd który działa już kilka lat
  • Odpowiedz
SilverCrest robi bardzo dobre sprzęty


@kamdz: a ja mam wręcz odmienne doświadczenia.. po żelazku parowym i gofrownicy postanowiłem, że nic więcej od nich nie kupię..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orzeszkiziemne: ja kupiłem szóstego grudnia czyli pierwszego dnia dostępności tego produktu, ale wczoraj tez byłem w Lidlu (innym niż szóstego) i mieli chyba jeszcze 3 sztuki tak jakby żadna się nie sprzedała. Każdy chyba myśli że za 250 zł to nie może dobrze grać ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wqdqweff: To pojęcie jest względne :-) Użylem je w odniesieniu do ceny którą przyszło mi za produkt zapłacić, tak więc mając na uwadze oferowane funkcjonalności i moc zestawu, to za te pieniądze naprawdę gra to dobrze :-)
  • Odpowiedz
@Intelektualista: Również kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Różnica pomiędzy soundbarem a głośnikami z TV jest kolosalna. Dodatkowo łączę telefon bo BT i mam głośnik do spotify. Soundbar jest bardzo ładny i dobrze wykonany, udany zakup ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tojtek: wybacz zwłokę w odpisywaniu w jakis sposób przeoczyłem Twoją wiadomość. Soundbar ma 90 cm z tego co pamiętam, mam jednak przykra informację o której za chwilę napiszę w kolejnej wiadomości w tym wątku :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No muszę się niestety poskarżyć, bo ze wszech miar cudowne urządzenie zaczęło się psuć. Konkretnie gubi sygnał, tak jakby przestaje działać na kilka kilkadziesiąt minut. Sprawdzone na wyjściu optycznym (podczas oglądania przestało grać i musiałem przełożyć na telewizor) jak i na Bluetooth (podczas grania z laptopa przestało działać). jako że miałem ostatni dzień na zwrot postanowiłem nie ryzykować. szkoda bo naprawdę najlepsze z tanich urządzeń jakie dane mi potestować. nie wiem co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tojtek: No powiem Ci że pierwszy taki objaw pojawił się jakoś tak po czterech dniach użytkowania podczas oglądania netfliksa i dźwięku na wejściu optycznym, a wcześniej używałem codziennie po kilka godzin Więc to naprawdę dziwne. Tak mi się przypomina że Raz dałem go na fula do muzyki z YouTube na tyle żeby sąsiadów pokarać ;-) piszę Ci o tym żebyś spróbował to odtworzyć u siebie. Jak ma się #!$%@?ć oby #!$%@?ł
  • Odpowiedz