Wpis z mikrobloga

nikt nie kradnie bo nie ma czego kraść. Większość książek z biblioteki jest w stanie tragicznym i szkoda nawet ich kraść.


@Achooo_: Ale mnie zawsze triggerują takie "większość". Rok temu chodziłem po różnych bibliotekach w związku z pracą. #!$%@? a nie większość, wystarczy się przejść do biblioteki, zeby zobaczyć, że książki są w dobrym stanie, no ale to trzeba jeszcze do takiej biblioteki czasem pójść i zobaczyć, zamiast #!$%@?ć na
  • Odpowiedz
  • 49
@Lucifer_vult_animae_tuae No to otworz biblioteke, ktorej nikt nie pilnuje. Bedzie napisane ze mozesz pozyczyc 3 ksiazki naraz i trzymac max 3 miesiace. I tyle. Bez zadnych dokumentow itp. Wtedy sie okaze czy to dziala. Zobaczysz, ze po roku zostanie ci polowa ksiazek bo czesc osob bedzie mialo w dupie oddac skoro to jest wspolne.
  • Odpowiedz
@Lucifer_vult_animae_tuae A ja ci chce pokazac, ze ludzie maja w dupie dobro wspolne. Natura ludzka jest zeby nie przejmowac sie czescia wspolna. Tak samo bylo za komuny jak kazdy robotnik rozkradal. A najwiecej kradli ci co byli na gorze mimo, ze mieli pilnowac.
  • Odpowiedz