Wpis z mikrobloga

Heh randomowy @matador74. Nie odpisałem, bo miałem bana.
@boboli90210: jak dla mnie najmocniej to przeżywał na swoim kanale jutubowym King of the Diamond czyli @sw-walenty Najpierw miał fazę, że Krzysiu biedulek, potem jechał po nim skandalicznie. Każdy z nas rozczarował się do Krzysia-misia, taka prawda.

Stary. Jedziesz nonstop "skandalicznie" po CAŁE TE, po Fiedorczuku, po Baleronie i po mnie, a jumasz, jak podrzędny złodziej, materiały od fanów (co się nigdy nie zdarzało poza tobą - fan od fanów, kumasz?). Później się dziwisz, że jakiś anonim od zadymy pod bramką Konona cię banuje? Wrzucałeś ich i moje filmy bez ograniczeń. CAŁE TE po dniu / dwóch. I bluzgasz na nich wszystkich?

Nigdy nie broniłem Kśka. Nawet cie nie było wtedy na Szkolnej pseudo-ekspercie. Było coś takiego jak #teammajor do połowy 2017. M. in. był w tym Mecenas i Czarna Szprycha. Powstało to to, bo Szczoch walił Majora z Kononem na kasę i miał w dvpie Suchego. Tak, wtedy wzbudzał sympatię. Konon od zawsze był dla mnie chu, masz w ch słaba pamięć i to fakt.

U mnie zawsze była merytoryczna rozkmina. Żaden ekstremizm i psychopatologia. Namierzyliśmy z kilkoma ludkami (do których nawet się nie umywasz) tożsamość "Niemca" w połowie 2017. Gdzie wtedy byłeś?

Do dziś kopiujesz moje rozwiązania (np. #kononowicz to nie #patostreamy). Ogarnij się ziom. Robisz kupę dobrej roboty z kompilacjami, ale nie wpieprzaj się między wódkę a zagrychę. Kopiuj nadal, ale z głową. Dostałeś od jakiegoś randomowego dresa wpiernicz, to nie wyżywaj się na innych. CAŁE TE, Fiedorczuk czy "Baleron", po których jechałeś jak po szmacie dali ci darmowy materiał. O sobie nie wspomnę, bo to było zwyczajne złodziejstwo.

I bierz lecytynę, bo u ciebie z tą pamięcią słabo.
#kononowicz to nie #patostreamy
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
napisz muzę i zmontuj z tym film, przez parę dni, żeby je zobaczyć na kanale jakiegoś randoma zwykłe podpier!@#$*dalactwo

@sw-walenty: A bez muzyki to nie #!$%@?? :v
Mimo wszystko pobieranie, przycinanie, przechowywanie na dysku i wrzucanie materiałów do neta kosztuje czas i energię, a takie #!$%@? bez pytania nawet najzwyklejszego shota wciąż niezmiernie mnie #!$%@?.
Jak komuś na serio zależy na archiwizacji to niech wrzuca filmy na prywatny kanał i udostępnia
@Zwanek: Jesli chodzi o "surówkę" to zgłaszaj FzH jak Meksyk ze 2 razy. Widziałeś to wśród fanów? Szkolna dla fanów zawsze spier@$%$#linka z róznych filmików = walenie w chu fanów. Ziom ogarnij temat. Wrzuć awruk swoją muzę, przeróbkę, obraz, albo nie wiem, Slayera i patrz co się stanie. Ogarniasz? Reszty nie czytam sorry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sw-walenty: Ale wyjaśnisz mi, czemu mam wrzucać cudze filmy, skoro napisałem wyraźnie, że #!$%@? filmów jest złe, bez względu na to, czy wrzuciło się do nich muzykę czy nie? xD
@Zwanek: Zapytaj naczelnego jumacza fandomu. ;) Odniosłem się do źródłowych materiałów ze Sz17. Każdy to robi od zawsze, ale jest tylko jeden zje@#^b, który kradnie innym fanom. Kasa? Może ta patola pseudokonologiczna. ZAWSZE są zjawiska marginalne, jak @matador74 , którego udupił jakiś anonimowy dres. God bless for him. Szkolna 17 i tak jest szambem bez niego.
@sw-walenty: Następnym razem nie mieszaj alkoholu z lekami. Dzisiaj ci wybaczam, bo jest piątek i to pierwszy raz zwracam ci uwagę.

Zrób sobie też badania na celiakię, bo może zmniejszać pochłanialność twoich leków.