Wpis z mikrobloga

Od dwóch tygodni Redmi Note 3 Pro nie dostaje aktualizacji Global Beta, Chińska wersja też już ponoć nie wspierana, na forum MIUI coraz więcej głosów że go uśmiercili, 3 lata prawie minęły i koniec wsparcia więc chyba mocno zmalały szanse na Stable. Ale ostatnia beta 8.11.22 jak dla mnie działa dobrze, choć tyle dobrego a po nowym roku czas przejść na coś nowszego. Ogólnie szkoda bo nadal telefon daje radę. Jak ktoś ma info czemu nie ma aktualizacji od 2 tygodniu to niech pisze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jest to, ze wersja SE (kate) która różni się niewiele nadal ma wsparcie.
#redminote3pro #rn3pro #xiaomi
  • 11
@Pieniek1991: nie ma bo już zdecydowali o wycofaniu, 3 lata ma już telefon, zabytek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba sprzęt postarzać, żebyś poleciał kupić nowy. Kate ma przecież mediateka, nie tak znowu niewiele się różni. Są inne romy, np. Ressurection, ja będę katował ten telefon aż odpadnie ekran ( ͡º ͜ʖ͡º)
@badziebadla: Kate ma Snapdragona i Europejskie LTE i tylko tym się w sumie różni i trochę długością. :) A 3 lata ten telefon będzie miał na koniec stycznia 2019. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podasz źródło gdzie napisali, ze zdecydowali o wycofaniu?
@asd1asd: Czyli jak ktoś chce MIUI 10 to niech instaluje betę, mam ją i nie widzę, żadnych problemów w użytkowaniu a jak chce się wsparcie to albo nieoficjalne albo czas na zmianę telefonu. Trochę głupio to zrobili, można było już MIUI 10 wspierać i przy 11 zakończyć a nie zakończyć wsparcie po 4 miesiącach wydawania bety. Że MIUI 11 nie wyjdzie to było wiadomo już od dawna czytając forum.
@asd1asd: Właśnie skoro stabilna ma jeszcze wyjść to dziwne, że bety już nie ma przecież stabilna pochodziła zawsze z bety. Chyba, że tylko czasowo zawiesili bo kilka nowszych modeli miało dostać stabilną w listopadzie a nie dostało i może na tych teraz się skupiają aby wydać w grudniu.
@Pieniek1991: Redmi Note 2 podobno wypuścili w sierpniu 2015. Skończyli aktualizację w styczniu 2018. Redmi Note 3 Pro w lutym 2016, i wygląda na to, że kończą teraz,czyli nawet dłużej miał wsparcie. Zwykłe Redmi Note 3 wypuścili w październiku 2015 i skończyło razem z 2.
@badziebadla ja to wszystko rozumiem, wiadomo że nie będzie wspierany wiecznie, niemniej myślałem że uśmiercony zostanie wraz z wydaniem miui 11 a nie nagle po 4 miesiącach wydawania bety 10. Do tego bardzo podobna wersja Kate jest nadal wspierana, dlatego wiele osób na miui forum narzeka i tutaj też tak będzie, w tamtych telefonach jednak cywilizowanie zakończono wsparcie, wyszła nowa wersja miui której nie dostały a nie tak jak tutaj, zwłaszcza że