Wpis z mikrobloga

@4x80: niestety masz racje, sam mam w bloku psa - niby sznaucer miniaturowy, ogólnie jest kochany itd. ale czasem jej #!$%@? i potrafi ujadać pół dnia jak nikogo nie ma w domu i fakt, na miejscu sąsiadów też bym miał ochotę ją zabić. Temat już ogarnąłem ale i tak bym nie był szczęśliwy słuchając tego pół dnia.
  • Odpowiedz
@4x80: niestety masz racje, sam mam w bloku psa - niby sznaucer miniaturowy, ogólnie jest kochany itd. ale czasem jej #!$%@? i potrafi ujadać pół dnia jak nikogo nie ma w domu i fakt, na miejscu sąsiadów też bym miał ochotę ją zabić. Temat już ogarnąłem ale i tak bym nie był szczęśliwy słuchając tego pół dnia.


@pelzajacy_slimak: to jest tak #!$%@? rasa że głowa mała... Te podpsy
  • Odpowiedz
@enron: żebyś wiedział :P ale został mi po zmarłej matce to przecież go nie wyrzucę do śmietnika :P


@pelzajacy_slimak: no w życiu, w śmietniku z pogłosem to by narobił rabanu że osiedle by ewakuowali xD
  • Odpowiedz
Tu niestety głównym problemem nie jest to, że ktoś strzela sobie raz w roku o północy w sylwestra przez 15 minut tylko to, że ludzie są nieodpowiedzialni i potrafią już cały grudzień napieprzać pod oknami na osiedlach. I niech sobie ktoś idzie w jakieś ustronne miejsce i się pobawi, ale jak idę sobie przed blokiem i stoi gówniak 12-14 lat z petardami sam czy z rodzicem, który gada przez telefon gdzieś kawałek
  • Odpowiedz