89 minuta 2-1 dla mnie, typ wbiega Suarezem w pole karne i mój Chiellini 90 go goni i nie może za c---a dogonić, typ strzela na 2-2. Przez cały mecz Chiellini go wyprzedzał za każdym razem, ale nie w 89 minucie... jaka ta gra jest z-----a, czasami widać to gołym okiem że nie jest dane nam wygrać, nie wiem jak wy oceniacie zawodników że są ociężali jak wchodzą z ławki itp. u mnie k---a każdy w jednym meczu jest ociężały a w drugim z--------a jak Messi

• 0
@ayylmao: norma, czasem się gra tak lekko i łatwo, nic nie trzeba wciskać żeby piłkę odbierać, wystarczy podbiec do przeciwnika, strzały wchodzą jak w masło, byle kim, a potem wszystko się odwraca, piłki za nic nie idzie odebrać, pomimo wyciskania przycisku odbioru, a jeśli już się uda to ta i tak odleci gdzieś w stronę przeciwnika :D wystarczy rozegrać kilkanaście męczy pod rząd żeby zobaczyć że sytuacja zmienia się jak
  • Odpowiedz
@ayylmao: u mnie ostatnio Kane ma problemy zeby dobiec do pilki (slow motion jak wybiegnie przed obroncow), a natomiast sif Lozano wchodzacy z lawki biega tak jak zawsze i duzo daje w ostatnich +-30 minutach