Wpis z mikrobloga

@wawel_belfer: mhm - zgody wyłączone a i tak dzwonili i to po kilka razy pod rząd czasem. Dobrze, że można telefon wyciszyć.
Do tego ten ich serwis online był kiepski - taki mix banku z Facebookiem - do mnie to nie trafiało. Do tego nieintuicyjne
jakieś to było. Apka mobilna ok.

Osobiście mogę polecić nielubianego tu ostatnio Santander/BZWBK dawny/ - konto za darmo, appka najlepsza ze wszystkich
  • Odpowiedz
@Singularity00: jakoś nigdy nie zwracałem na BZWBK uwagi, a po przejęci przez Santander... no, banki z południa Europy do mnie nie przemawiają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na pewno spojrzę, jeżeli mBank się nie sprawdzi. Dziękuję!
  • Odpowiedz
@wawel_belfer Credit Agricole konto VIP mam i polecam.

Zero za kartę wielowalutową,
przelewy express elixir bez limitu,
zero za prowadzenie konta przy odpowiednich wpływach,
wypłaty na całym świecie za
  • Odpowiedz
MC Gold pozwala wypłacać z bankomatów na całym świecie za free.


@Marcinowy: @wawel_belfer: jak sie bierze konto intensive do wyplacania zagranicą to tylko visa intensive świat, mbank ma swoje spready na MC. jak chcesz mieć konto do płacenia w innej walucie a nie chcesz płacić 10zł miesięcznie to Pekao SA ma i mastercard i visa gdzie przewalutowanie jest po kursie MC/Visa. mają też konta premium.
  • Odpowiedz
@wawel_belfer: @wawel_belfer: Zapraszamy do nas. Nasze Konto Jakie Chcę oferuje: 0 zł za prowadzenie konta
0 zł za przelew ELIXIR, Express ELIXIR, BlueCash
Możliwość wyboru sposobu pobierania opłaty za kartę Dopasowaną
Systematycznie rosnące oszczędności dzięki Automatycznemu oszczędzaniu z wyżej oprocentowanym Kontem Systematycznym
Zwrot za rachunki w wysokości 1% płatności za prąd, gaz, Internet, TV, telefon. Pozdrawiam, Andrzej :)
  • Odpowiedz