Wpis z mikrobloga

od czego by tu zaczonć...

"heter" ktury mnie wystalkowal i dodal mnie do znajomych na fb zaproponowal mi spotkanie w prawdziwosci, tak jak pisal @MondryPajonk- to byly prawdziwe screeny (tu o co chodzi: https://www.wykop.pl/wpis/37049785/nawiazujac-do-tego-wpisu-sluchajcie-jesli-chcecie-/). spotkalem sie z tym kolesiem bo w sumie sie nie balem niczego no i okazalo sie ze #!$%@? sie bo odpisywalem mu "twuj stary" na pare jego komentarzy, a okazalo sie ze jego ojciec nie zyje i to go ruszylo... szczerze to nie wiedzialem ze kogos moze to tak zabolec i przeprosilem go i tak dalej no i rozmowa sie ciongneła i tak od slowa do slowa zapytal sie czy kce isc na piwo sobie pogadac bo tak zaczol mi sie zwierzac ze swoich problemuw roznych. poszlismy sobie do baru i siedzielismy i gadalismy XD ogulnie to mnie polubil i powiedzial ze inaczej sobie mnie wyobrazal i ze w internecie taki debil ze mnie a tak to spoko i w ogule no i ja tez go polubilem fajnie sie gadalo xD siedzielismy w sumie pare godzin. ogulnie umuwilem sie z kolegom ze nie bede podawc jego nicku, bo powiedzial ze jak juz mnie wystalkowal i mozna powiedziec ze szantazowal na fb, to byla duza przesada i nie chce zeby ktos sie o to #!$%@?. konto usunołem i myslalem ze nie wruce, ale nowy kolega powiedzial mi, jak udalo mi sie wystalkowac i usunołem wszyskie wpisy dzienki kturym to zrobil. podsumowujonc- nigdy sie nie spodziewalem ze ktos moze dac takie #!$%@? o wykop xD to jest tylko portal z obrazkami z jednej strony i bawicie mie wy wszyscy ludzie kturzy tak mnie wyzywajom za to ze pisze z blendami i ci kturzy mi grożom na pw ze mnie pobijom czy cos a majom 5 lat mniej ode mnie i warzom 50kg xD. tutaj akurat sytuacja byla troche wyjontkowa bo kolega bardzo przezyl smierc taty ale nie bede wchodzil w szczegoly... troche dystansu ludzie, poza tym wystarczylo normalnie napisac do mnie na pw i opowiedziec o co chodzi a nie przenosic to do prawdziwosci. najsmieszniejsze jest to ze kolega jest o 4 lata mlodszy ode mnie i przyznal sie ze myslal ze jestem jakims gimbusem bo na fb nie mialem informacji kture by wskazywaly na muj wiek i zanim sie spotkalismy myslal ze jak go zdenerwuje to mi #!$%@? xD ogulnie magiczna sytuacja cala troche abstrakcyjna no ale smiesznie wyszlo. pozdruwka dla Cb (specjalnie z wielkiej) mordeczko, wiem ze to czytasz

no i to by bylo na tyle
phaxi - od czego by tu zaczonć...

"heter" ktury mnie wystalkowal i dodal mnie do z...

źródło: comment_3MzssHIuDCcQVjE6PBp00e2JGnSwhzo3.jpg

Pobierz
  • 106
nigdy sie nie spodziewalem ze ktos moze dac takie #!$%@? o wykop xD


Niektórzy powinni sobie zrobić coś w rodzaju odwyku nie tylko od wykopu lecz od internetu w ogóle. Coś w rodzaju chińskich obozów odwykowych by się przydało i nie chodzi tylko o dzieci xD https://natemat.pl/109275,chinczycy-wysylaja-swoje-dzieci-na-odwyk-od-internetu-to-hybryda-szpitala-psychiatrycznego-i-koszar Dobrze że wróciłeś! ʕʔ

@phaxi: