Wpis z mikrobloga

#mexicano to jednak #!$%@? złamany a nie człowiek, dzisiaj wrzucony gniot spod zodiaka na którym wytyka niską inteligencje i problemy z chodzeniem Majorowi to czyste zło.

wklejam film Majora, którego ludzie chwalą, bo nie będę nabijał wyświetleń okrutnikowi, łapka w górę zostawiona.
a i &&&& do dupy mongołom których cieszy gnojenie ludzi którzy nie spełniają ich oczekiwań. nic innego wam Major nie zrobił. nie podoba się to nie oglądajcie, małostkowi zawistnicy.
#kononowicz

twoja reakcja

  • chciałbym pocieszyć Majora 17.9% (14)
  • jestem chujem i już 82.1% (64)

Oddanych głosów: 78

zosahalac - #mexicano to jednak #!$%@? złamany a nie człowiek, dzisiaj wrzucony gniot...
  • 6
@zosahalac: Ależ zrobił. Mnie bardzo skrzywdził, chodząc rok w rok na wybory i decydując o tym kto będzie rządził w tym kraju, bo to dotyczy mnie bezpośrednio.
Ponadto ten pasożyt okradał mnie do nie tak dawna, korzystając z pomocy socjalnej na którą chcąc nie chcąc musiałem się składać, a wcześniej okradał moich rodziców którzy przez 10 lat musieli go utrzymywać, kiedy siedział w pierdlu.
@Czechosloawcki_Majonez:
Okrada cie do dzisiaj. Jest ubezpieczony i korzysta z opieki medycznej, oplacanej z twoich skladek i podatkow, sam nie dokladajac grosza, korzysta z infrastruktury, za ktora ty placisz (budowa, naprawy, oswietlenie ulic, chodnikow itp), jezdzi, dotowana przez ciebie komunikacja miejska, z lawek w parkach, obsikanego i bez majtek, zwija go oplacana przez ciebie Straz miejska, lata nierzadziej od Konona na policje (dzielnicowego wspomina w co drugim filmie), ktora utrzymujesz ze