Wpis z mikrobloga

@PieronWoBistDu: daj spokój w mojej s8 szkło od nich zasłoniło mi krawędzie ekranu i było niedopasowane do kształtu telefonu, odkleiłem po kilku dniach, stwierdziłem że #!$%@?ć to i tak tel ma gorille V
@PieronWoBistDu: Samsung nie zaleca stosowania szkieł czy folii ochronnych na sowich telefonach, a swoje zalecenia motywuje np. niedziałającym lub źle działającym systemem odblokowywania telefonu na podstawie skanu siatkówki czy twarzy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PieronWoBistDu: może tu chodzi o to etui Clear View, ale faktycznie podejrzane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapewne jeśli używasz szkła w 101% certyfikowanego przez Samsunga to nie będzie problemu ;0

Swoją droga nie lepiej ogranąc zwrot kasy i kupić jakieś oryginalne etui?
@PieronWoBistDu: Mam to samo szkło. Po dwóch miesiącach pękło w dwóch miejscach (bez żadnego upadku) oraz ramka zachodzi na ekran krawędziowy - nie widać boków tylko ten czarny pasek. Tak jak u Cb szkło na aparat zachodzi, ale jakimś cudem dobrze zdjęcia wychodzą. Miałem reklamować ale paragon mi wcieło...
Napisz do supportu 3mk maila ze zdjęciami, powinni pomóc. Kiedyś brat miał problem z dopasowaniem jednej folii, wysłał im maila i przysłali nową za free