Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję namiary na jakiegoś solidnego i sprawdzonego fachurę, który ogarnąłby mi wymianę wod-kan w mieszkaniu z lat osiemdziesiątych. Robił ktoś u siebie takie prace i wie z czym się to wiąże? Na razie przygotowuje się na sajgon związany z wymianą elektryki (na razie zawodzą fachowcy, którzy się umawiają, a później wymyślają jakieś bzdurne wymówki). Jaki koszt wymiany instalacji wod-kan w mieszkaniu?
#remontujzwykopem #remont #wodkan #kiciochpyta #budownictwo #budujzwykopem #budowa
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mr_hammerer: ile punktów poboru wody użytkowej? Ile punktów odbioru nieczystości? Jakiś projekt? Stara instalacją cała do usunięcia i ułożona nowa?
@jalop: punktów poboru i odbioru będzie 5 (pralkę, zlewozmywak i zmywarkę, wszystko w kuchni, liczę jako jeden punkt). Projektu brak, wszystko w ramach remontu więc i tak ktoś znający się na rzeczy powinien przyjść i zobaczyć czy lepiej wszystko usunąć w cholerę i położyć na nowo, czy zostawić cokolwiek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mr_hammerer: kazdy punkt to jeden punkt. Powiedz mi jeszcze które piętro i czy instalacja idzie w ścianę czy pod regips? Instalacja miedziana czy może zgrzewana? Czy skręcana?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mr_hammerer: zanim podam cenę, to powiedz mi, czy to jest praktycznie jedno pomieszczenie - kuchnia i tam chcesz mieć zrobione przyłącza i odbiór kanalizuje? Czy jeszcze kibel i unywalka, osobne pomieszczenie?