Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirko. Byłem molestowany i zniszczyło mi to życie.

Pozornie normalny człowiek. Wiecznie uśmiechnięty, żartobliwy, wysoki i wysportowany, oczytany, wszędzie pełno znajomych, a do tego praca zdalna w zagranicznej firmie. Ludzie często mnie pytają: masz kogoś? Nie, jeszcze się bawię.

Przecież się nie przyznam. Czasem tylko znikam z radaru na kilka dni.

Żyjemy w czasach, w których niemal każdy jest już uzależniony w jakiś sposób od internetu. Pokolenie obrazkowe, pokolenie upośledzone społecznie, które nie potrafi ze sobą rozmawiać. A będzie tylko gorzej. Każdy mówi o depresji, nerwicy, ptsd i innych chorobach, byle chociaż na chwilę być w czyimś centrum uwagi. Nawet nie wiecie ile razy ktoś klepał mnie po plecach, mówiąc: też mam depresje - miałem crunch w pracy przez weekend i jestem zmęczony, też mam ptsd - kochałam tego chłopaka, a on mnie zdradził. To aż zabawne. Już nikomu nie mówię o swoich dolegliwościach. Kiedyś komuś bliskiemu powiedziałem "byłem molestowany przez kobietę", a odpowiedzią było "lol to tak się da? czego tu żałować?".

Nie ma w pedofilii niczego przyjemnego ani zabawnego. Do dzisiaj miewam koszmary i flashbacki - zwykle po nich wymiotuje. Stare, śmierdzące, obrzydliwe ciało. Perwersja. Szantaż emocjonalny. Brak jakiejkolwiek reakcji dorosłych. Wyciąłem to sobie z pamięci, ale często to do mnie wraca.

Jestem niedoszłym samobójcą, ale nie poddałem się, chodziłem na terapię. Zacząłem nawet umawiać się z różowymi, by przełamać strach przed jakimkolwiek związkiem, przed bliskością, przed seksem. Tinder, Badoo - byłem tam blisko półtora roku. Nie pykło, podobnie jak przed terapią - teraz jestem tylko świadomy swoich problemów i potrafię odpowiednio szybko zareagować. Nawet jeśli udawało mi się pociągnąć z kimś relacje dalej, to zawsze kończyło się to wtedy gdy prosiłem o wstrzymanie się z seksem na jakiś czas. Nie chciałem się od razu przyznawać dlaczego. Nikt nie potrafił tego zrozumieć.

"Jesteś gejem?", "Masz mikropenisa?", "Nie podobam Ci się?", "Jesteś #!$%@?", "Masz odpychający smutek w oczach", "Dlaczego milczysz?", "W ilu związkach byłeś?"

Przestałem się starać. Przestałem chodzić na randki. Obserwuje ludzi, pomagam innym - szczególnie tym, którzy nie potrafią się już uśmiechać. Niedługo adoptuje jakiegoś smutasa ze schroniska, żeby mieć jakąś żywą duszę w mieszkaniu gdy dostanę ataku paniki. Inwestuje teraz w przyjaciół, rodzinę, znajomych - to jedyny rodzaj miłości jaki znam. Żałuję, że nie jestem taki jak inni - że nie potrafię zbudować z nikim związku.

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #ptsd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć Mirko. Byłem molestowany i zn...

źródło: comment_LYL7esZB12WsKgjWjtVVOLq36UcZPGI4.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Historia idealna pod gust wykopków. Jest narzekanie na obecne społeczeństwo i czasy? Jest. Jest skrzywdzony facet? Owszem. Jest zła kobieta(i reszta kobiet, które nie są jasnowidzami żeby od razu wiedzieć, że byłeś molestowany)? No są. xd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

Bardzo interesujący wpis, szkoda że tutaj - niezależnie czy to bait czy nie.

Zaraz zleci się jakiś dzban który powie Ci że ma gorzej, bo mu uszy odstają albo ma zakola i ogólnie jest mega przegryw i loszki to corvy.

Od dawna zauważam że przerażające jest to jak lekko ludziom przychodzi powiedzenie sobie "mam depresję" chociaż ich problemy, koło prawdziwej depresji nawet nie leżały.

Co do opisu dzisiejszych nowych technologii i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: :

Nie chciałem się od razu przyznawać dlaczego. Nikt nie potrafił tego zrozumieć.


Wydaje mi się że powinieneś się przełamać i zacząć rozmawiać o tym z kobietami z którymi się spotykasz, nie każda to zaakceptuje ale na pewno i takie się zdarzą. Dużo kobiet docenia szczerość a trzymając je w niepewności zwyczajnie mogą podejrzewać że coś kręcisz.
Sam jestem po kryminale i terapii w Monarze i też mi o takich
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w jakim wieku cie molestowano i przez kogo? rodzina czy obcy np. nauczycielka? nas chciala podgladac dyrektorka na zielonych lekcjach jak sie kapiemy, jakies sprawdzenie pokojow w czasie akurat wieczornego prysznica ty sie myjesz, a pruchlo kaze otwierac drzwi a ty w reczniku, ktory ledwo zdazyles zalozyc... dobrze ze tylko do tego sie ograniczyla stara #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Cześć, może wyda ci się to banalne, co powiem, ale pomysł z adopcją jakiegoś psiaka ze schroniska będzie w twoim przypadku baardzo dobrym pomysłem. Mam takiego od półtorej roku, i jak widzisz, jak on z każdym tygodniem zyskuje do ciebie zaufanie, jest co raz bardziej szczęśliwy i wdzięczny... Polecam, naprawdę :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie to brzmi jak tekst z jakiejś gównoksiążki pokolenie srikea, czy coś tego typu

Nawet jeśli udawało mi się pociągnąć z kimś relacje dalej, to zawsze kończyło się to wtedy gdy prosiłem o wstrzymanie się z seksem na jakiś czas. Nie chciałem się od razu przyznawać dlaczego. Nikt nie potrafił tego zrozumieć.


no i wyszło, bait xd
  • Odpowiedz
@Canova Widzę że kolega fajny człowiek, taki nie za empatyczny. Przecież kwintesencją tego wpisu nie jest moralizowanie. Drugi człowiek właśnie wyszedł do ludzi ze swoim problemem, domyślam się że nie jest mu najłatwiej. Więc co trzeba mieć we łbie, albo czego nie mieć żeby się do takiego wpisu #!$%@?ć?
  • Odpowiedz
  • 2
@FuckoTheClown

wspolczuje i rozumiem bracie. #!$%@? tych co nie rozumieja ich opinia sie nie liczy


Teoretycznie sie liczy zyjemy w demokratycznym państwie a nie jakims totalitarnym reżimie panie sebastianie z 3c xD
  • Odpowiedz