Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie #!$%@? jak ten kraj wygląda? Chodzi mi dosłownie jak wygląda ten kraj. To co mnie najbardziej #!$%@? w tym kraju pod względem wyglądu:
-brzydkie chodniki,
-wszędobylskie blokowiska, które oczywiście będą stały jeszcze długo, bo ludzi nie stać na nic lepszego,
-#!$%@? wszędzie banery i reklamy typu januszex, etc
-nie dbanie o architekture - nie wiem w sumie jak to określić, chodzi mi o to, że na przykład mamy osiedle i jeden płot ma 2 metry i jest koloru czerwonego, zaraz płot obok koloru niebieskiego, który ma pół metra i tak ze wszystkim.
Chaotycznie i może ciężko zrozumieć, ale czułem potrzebe napisania tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

aha i wszędzie gdzie się nie pójdzie to knajpy czynne od 6, alkoholicy, menele, dresiarstwo i karynostwo.
No i wisienka na torcie w postaci niszczenia wszystkiego co nowe
#przegryw #architektura #polska
p.....a - Czy tylko mnie #!$%@? jak ten kraj wygląda? Chodzi mi dosłownie jak wygląda...

źródło: comment_yPdjJBCvVX8lLgjNMq5FFGGVHqiFcHD6.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@prewenaza: każda, nawet najwłaśniejsza własność jest na ogół elementem szerszej struktury, która wpływa na innych. Brak szacunku dla tego faktu, idąc dalej, brak kapitału społecznego, prowadzi do takich właśnie. "co mnie obchodzi jak to wygląda, ja na to nie patrzę, inni nie muszą, a kasa jest; nie posprzątam po psie, nowak nie sprząta; nie dam mu się wyprzedzić, niech toczy się za mną, pewnie nakradł na ten szybszy samochód; wybrało nas
  • Odpowiedz