Wpis z mikrobloga

Jeżeli zamówię sobie #rdr2 , i #battlefield V na niemieckim #amazon obie gry spolszczą mi się po zaktualizowaniu na #ps4 ?
Z rdr2 podejrzewam że nie powinno być problemów, natomiast w battlefield występuję polski dubbing- czy konsola pobierze mi pełne, zdubbingowane spolszczenie?
  • 9
@Sweet_acc_pr0sa: no widzisz, czyli dana gra miała po prostu w tym wydaniu także napisy polskie. Kup teraz grę np. z Hiszpanii i spróbuj znaleźć tam język polski. Jeżeli dana dystrybucja nie ma danego języka to konsola Ci go niestety nie pobierze. Jedynie xbox ma taką opcję, że dostosowuje wersję językową gry pod język, który masz na konsoli (oczywiście gra musi takowy język wspierać).
@WillWonka: miałem x360, i tam faktycznie tak fafało, sporo tytułów kupiłem w angielskim blockbusterze i jeżeli gra posiadała polską wersję, konsola ją pobierała. Fajne rozwiązanie nie licząc wtopy Cenegi z Assasins Creedem, gdzie jeżeli kupowałeś polskie wydanie w empiku, było ono niekompatybilne z żadnym DLC na marketplace xD
@jogurtt: nie wiem w sumie jak w x360, bo miałem dawien dawno i jeszcze z RGH. Ale aktualnie mam ps4 pro i XOX i właśnie działa to tak jak napisałem powyżej - ps4 gra w takiej wersji jak jest na płycie, XOX - gra w takiej wersji jak język konsoli.