Wpis z mikrobloga

DZIEŃ 71/100 #nadetoxie od mj

Detoks od zioła to dopiero jeden z pierwszych kroków większej przemiany. Podobno co 7 lat człowiek wymienia 100% komórek,z których się składa. Więc upraszczajac, co 7 lat stajesz się innym homo sapiens. Ja mam 27, wiec za rok będzie 4x7. Czyli przemiana - niczym jaszczur albo inny wąż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcę, aby mój 28 rok życia był już... "dorosły". Chcę zacząć myśleć nad tym co jem i co robię, aby poczuć fizyczna ulgę i psychiczny spokój.

DONE: 450 dni temu rzuciłem szlugi.
ALMOST DONE: 70 dni temu rzuciłem ziolo.
IM PROGRESS: Jutro po raz pierwszy od 15 lat ide na badanie krwi i moczu, aby dowiedzieć się co mi dolega i zacząć ewentualne leczenie.
PLANNED: W styczniu kończę z pijaństwem i biore się za odżywianie.
IN PROGRESS: W firmie podjąłem radykalne dzialania i wykonuje ogromną pracę umysłową z wiarą, ze w końcu po 4 latach prowadzenia działalności, zacznę godnie zarabiać (mam nadzieję, ze uda mi się odbić od dna, do którego nieuchronnie zmierzam...).

Teraz albo nigdy, jest czas na ogar () 2019, wierzę w ten rok. Będzie wymagający, ale chcę wreszcie zacząć czerpać z życia.

#narkotykiniezawszespoko #oswiadczenie #holdstrong
  • 3
@sublingual mnóstwo jest na ten temat w sieci. Niektórzy w to wierzą, inni nie. Ja uważam, że człowiek faktycznie zmienia się co 7 lat.

7 lat (koniec z beztroskim zyciem, początek edukacji szkolnej),
14 lat (koniec z byciem dzieckiem, wejście w wiek dojrzewania),
21 lat (koniec bycia mentalnym gimbusem, początek zycia akademickiego),
28 lat (koniec bycia mentalnym studentem, początek mlodej dorosłości ),
35 lat (poczatek prawdziwej dorosłości) - tak to widzę ze