Wpis z mikrobloga

Lubiłem sobie pojeździć autkiem w Colin McRae Rally 2.0. Tryb kariera i multiplayer na jednej klawiaturze.
W trybie kariery nie było łatwo na tych trudniejszych trybach, a zwłaszcza w Szwecji.
"Easy" to jeszcze jakoś doczłapałem, ale "medium" i "hard" troszeczkę gorzej ()
Ale ja tak łatwo się nie poddaję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odkryłem skrót przez lodowe jezioro, którym można było nadrobić dużo sekund (Szwecja, odcinek drugi), co liczyło się aby wygrać cały rajd Szwecji.
Skrót ten znajduje się po prawej stronie. Skręcamy w prawo na śnieg przed zjazdem na jezioro (pic related 1). Jedziemy dalej po tym podwyższeniu (pic related 2). Skrót kończy się w miejscu gdzie "normalny gracz" opuszcza taflę jeziora (pic related 3) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy ktoś też tamtędy jeździł tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#truestory #colinmcraerally2 #gry
mala_kropka - Lubiłem sobie pojeździć autkiem w Colin McRae Rally 2.0. Tryb kariera i...

źródło: comment_5VvJOHaJKvgzt8ZDeyiPhbtGBm1Eexce.jpg

Pobierz
  • 5
@mala_kropka: Też z tego korzystałem, choć w tej grze im "dalszy" rajd w kalendarzu tym ciężej było wygrać. Szwecja wcale jakaś ciężka nie była, Rajdu Włoch czy UK (ostatni i przedostatni w grze) chyba nigdy nie wygrałem na najwyższym poziomie trudności, ale mistrzostwo wygrywałem dzięki zwycięstwom w poprzednich rajdach.