Wpis z mikrobloga

Elo. Mam, a właściwie miałem Xiaomi Redmi 5 Plus. Niestety dziś mi przez tą #!$%@?ą gołoledź upadł i się poturbował. Pół ekranu #!$%@? na czarno i pęknięcie. Jestem w Play'u i mam tą ofertę, że wymienia mi szybkę za 5zeta miesięcznie. Miał ktoś z tym styczność?
#telefony #android
  • 4
@AdamXD: w sensie takie zabezpieczenie od wypadku? Nie wiem jak to działa w play ale jak kiedyś miałem w t-mobile to ubezpieczenie co prawda działało na zasadzie że po zniszczeniu wymienili mi na nowe ale musiałem zapłacić cenę aparatu jaką płaciłem podczas kupowania go w tym abonamecie
@AdamXD, w tej sytuacji udaj się do salonu wraz z telefonem oraz dokumentem potwierdzającym, że jesteś właścicielem urządzenia. Mamy nadzieję, że szybka zostanie wymieniona i znów będziesz mógł cieszyć się swoim telefonem. :)
@AdamXD ochronę wyświetlacza świadczy zewnętrzna firma uCare. Zgłoś telefoniczne 799 599 900 albo na stronie uCare.

@play_polska: co to za lipa odwalana na oficjalnym koncie? Uszkodzenie mechaniczne - w salonie nikt nie przyjmie tego... Tylko ochrona albo Play360.