Wpis z mikrobloga

Wczoraj się wywróciłem przed swoim blokiem wieczorem wracając z zakupów. Nie było posypane solą ani nic. Mimo, że od rana padał śnieg i było zimno. Dziś o 10 soli co nie miara.

Ale cała akcja dzieje się we #wroclaw i wczoraj z "wrażenia" nie poszedłem do lekarza tylko leżałem cały wieczór i jakoś zasnąłem. Rano jednak już nie było tak fajnie i napierdzielały mnie plecy (stanie sprawiało/a mi problem). No to około 11 wybrałem się do szpitala na Fieldorfa na dyżur świąteczny. Stamtąd pani mnie odesłała do ich SORu bo mają tylko interniste i nie mają rentgena. W kolejce na SOR stałem przeszło godzinę (o jak mnie już wtedy #!$%@?ło w krzyżu) i dowiedziałem się, że mam iść obok bo tam się takimi urazami zajmują (xD) i to co było obok to było pogotowie. Tam pan mi kazał iść do szpitala MSWiA na Ołbińskiej bo tam mało kolejek. Pojechałem tam i... oni nie mają rengenta XDDDDD Pani kazała mi iść na Dobrzyńską do ambulatorium chirurgicznego... tam #!$%@? kolejka na 3 tygodnie do przodu (tak na serio to przynajmniej 8-10h czekania). Chciałem się wybrać do szpitala na Kamińskiego ale jakiś pan z żoną (która też się wczoraj wywróciła na lodzie) mi odradził bo tam już był i powiedzieli mu, że trzeba czekać przynajmniej 12 godzin XD #!$%@? i obolały wróciłem do domu i wziąłem ketonal. Straciłem około 5 godzin życia odbijając się jak piłeczka i wszyscy mieli #!$%@?. A jutro będę musiał już iść gdzieś prywatnie bo z ketonalem daleko nie zajadę.

Także #sluzbazdrowia taki wygląd wasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT: jakby ktoś wiedział gdzie jutro mnie prywatnie przyjmą od ręki we Wrocławiu i zrobią to dobrze to proszę dajcie mi namiar ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT2: dodałem filmik, który w pewnym stopniu pokazuje chyba jak jest XD
V.....2 - Wczoraj się wywróciłem przed swoim blokiem wieczorem wracając z zakupów. Ni...
  • 14
@Wychwalany: taa. W pierwszych dwóch miejscach czekałem po ponad godzinie bo to miało być to i... nie było. Jeżeli miałbym czekać X godzin, żeby dowiedzieć się, że coś tam (np. nie tu) to szkoda mojego czasu i zdrowia.

@mp3-10: myślałem o tym, ale jak usłyszałem i zobaczyłem ile jest czekania i nawet nie miałbym pewności czy dobrze trafiłem to... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czekałem po ponad godzinie


@Virgo92: phi amatorka, ze tak powiem. Ja z babcią na nastaiwenie barku czekałam 6h ;p na Kamieńskiego poszłam kiedyś ze skręceniem i o dziwo poszłam bardzo szybko na rengen ale to lato i ludzie sie nie wyjebywali ;p
@chudziutki: Prawda :)

@kwiatencja: Z tego co widziałem na Dobrzyńskiej to wszystko ze złamaniami i podobnymi. W sobotę chyba nikt nie sypał u nas. Jeden uber który mnie wiózł powiedział, że w Poznaniu biało od soli a tylko dojechał do Wrocławia to szklanka :D także mogłem siedzieć w domu w sobotę i czekać na odwilż ( ͡° ͜ʖ ͡°)