Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem tym mitycznym posiadaczem grubego benka. W związku z tym pojawia się kilka problemów, mniej lub bardziej nieprzyjemnych.
Od tych mniej nieprzyjemnych zaczynając:
Jeden: jakiekolwiek pytania w internecie o problematyce dużego penisa mogę sobie odpuścić. Raz że nikt nic nie wie, dwa że większość osób bierze takie posty za baity. Na szczęście jest subreddit w tej tematyce który zrzesza całkiem pokaźną społeczność.
Dwa: dostępność prezerwatyw. Aktualnie dostępne są dwa rozmiary które mi jako tako leżą, MySize 69 i Pasante Super King. Do kupienia wyłącznie przez neta, darmo tego szukać po aptekach albo sexshopach. Te drugie wydają mi się luźniejsze, nie wiem czy jeszcze większy rozmiar byłby wygodniejszy bo nie mam do takich dostępu (a przynajmniej nie w normalnej cenie).
Trzy: seks. Tutaj nie ma tragedii, ale deepthroat odpada, anal też ciężko i niebezpiecznie. Do loda partnerka z czasem się przyzwyczaiła, na początku był ból szczęki. Często nie dawała rady dokończyć, teraz już się rozciągnęła.
Od technicznej strony: długość nie robi wrażenia, jak w dobrej formie to 16cm. Ale... obwód też 16cm. Przez to wizualnie wydaje się chyba nieco krótszy. Nie wiem jak wygląda w porównaniu z innymi fujarami, nigdy nie miałem okazji porównać (niekoniecznie chcę). To też całe życie myślałem że jest normalny. Jak grubość wpływa na seks - nie wiem. Wspólnie z aktualną dziewczyną rozpoczęliśmy swoje pierwsze r00chańsko, także ani ja ani ona nie ma odniesienia ani opinii innych osób. Multum osób uważa rozmiar penisa za powód do dumy, w sumie ja też. Ale co mi z tego jak nikomu się nie pochwalę XD Osobiście przedłożyłbym długość nad grubość, więcej możliwości i lepiej to wygląda. Ale cóż, lepiej w tą stronę niż w drugą. Czy są tu mirki które borykają się z podobnym problemem?
#seks #zwiazki #penis #beniz i w sumie trochę #chwalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 13
LuksusowaMaciora: No problem dość poważny
Moj przykład 8 lat w związku, i partnerka przez ten czas nie moze sie dopasować, zdarza sie ze w trakcie przerwa bo za głeboko i Ją zaboli pozniej przez dzien/ dwa nie mam co liczyc. o 2 (choć czasem sie uda) 3 razach pod rzad nie ma co liczyc a calonocne akcje pozostaja w marzeniach.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}