Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112 pewnie na początku jesteś jak masz problem z kasą. Listy gończe od szeryfa na początek trochę dają, warto pomagać jakimś randomowym gościom bo coś sypią. Sporo kasy jest jak obszukujesz trupy po strzelaninie. Mają zegarki i inne błyskotki na sprzedaż. Pamiętaj tylko żeby przestępców, a nie cywili i szeryfów przeszukiwać bo spadnie Ci honor ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Brant A gdzie sprzedawac kosztownosci i jak szukac listow gończych ? Sa na mapie czy trzeba samemu poszukac ? No i czy cos poza pokerem (nigdy nie byłem w tym dobry) i strzelaniem za banknoty (jestem pcmr i strzelanie na padzie jest fujka) to znajdzie sie cos ? Opłaca się robić polowania ? Sorry za idiot pytania ale mam ledwo pare godzin i rozgryzam te gre xD
@MrPawlo112 pchnij trochę fabułę do przodu ;) Prolog już skończyłeś i jesteś w Valentine? Listy są u szeryfa a kosztowności sprzedajesz u pasera. No ale musisz to najpierw fabularnie odblokować :) jak komuś pomożesz może Ci coś postawić w sklepie to bierzesz najdroższą broń, albo jakieś ulepszenie do ekwipunku. Co do strzelania to po oddaniu strzału puść celowanie i od razu naciśnij ponownie to Ci namierzy. Lekko zrywasz do góry i walisz
@MrPawlo112 z nimi specjalnie filozofii nie ma, ma mapie są zaznaczone z koroną. Tropisz i strzelasz. Skórę możesz sprzedać u trapera ale on się różnie respi w terenie albo też jest aż w Saint Denis. Chyba szkoda zachodu. Jak chcesz zarabiać na polowaniu to ,,przeskanuj'' zwierzę żebyś wiedział czym ubić. Za duży kaliber zniszczy skórę, a jak za mały to musisz więcej razy strzelać co też niszczy. I tak np karabin na
@Brant Super, a czenu w pierwszym obozie nie moge korzystać z niektorych stoisk. A zwierze zapakowac na siodlo razen ze skora czy lepiej oskorowac odrazu i do zeznika w mieście?