Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@calynaczarno: mieszkałam w Krakowie, Poznaniu i Gdańsku i naprawdę uważam, że te miasta wyglądają słabo w porównaniu do tego jak się nimi wszyscy jarają. Poznań jest okropnie nijaki. Jedynie Toruń mi się bardzo podoba
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosti9191: może i tak, Torun widzialam "na szybko":D w takim razie chętnie bym zobaczyła Rzeszów! Szkoda, że obecnie jest dla mnie na drugim końcu Polski
  • Odpowiedz
@kosti9191: Mieszkałem w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. No i na Górnym Śląsku więc Katowice też znam jak własną kieszeń. We wszystkich pozostałych powyżej 300 byłem przynajmniej raz. W znacznie mniejszym Rzeszowie zresztą też, średnio mi się spodobał ale porównywanie go z Poznaniem nie ma sensu. To w ogóle inna kategoria wagowa - małe miasta mają zupełnie inny urok od większych, nie można pakować do jednego wora np. Kazimierza i
  • Odpowiedz
Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu


@calynaczarno: W takim układzie Warszawa > Wrocław > Poznań > Kraków.

Wprawdzie w Krakowie byłem tylko dwa dni, ale te całe sukiennice, wawel, smok, bulwary przy wiśle są do zwiedzenia na jeden dzień i nie ma tam nic fajnego.
Na Warszawę nie starczyły mi 3 dni, Wrocław gdyby nie te rozwalone drogi, to jest fajny
  • Odpowiedz
@kosti9191: Przepraszam ale nie skomentuję Twojej wypowiedzi. Jestem z wykształcenia architektem, studiowałem historię architektury tych miast, a obecnie zawodowo zajmuję się urbanistyką (fakt, że już nie w Polsce ale jednak) i po prostu zabrakło mi słów. Pozostaje mi uszanować opinię kolegi, ale zgadzamy się chyba tylko w kwestii zagospodarowania nabrzeża nowego koryta Warty (i chociaż kładka berdychowska poprawi sytuację to osobiście czarno widzę nadchodzący remont nabrzeża na całej długości centrum
  • Odpowiedz