Wpis z mikrobloga

TURNIEJ, 8 NAJLEPSZYCH WASZYCH ZDANIEM TORÓW WALCZY O TYTUŁ NAJLEPSZEGO TORU F1 (Z TYCH CO BYŁY W SEZONIE 2018) WG WYKOPU
PIERWSZY POJEDYNEK: GP AZERBEJDŻANU (Bakı Şəhər Halqası) vs GP BRAZYLII (Autódromo José Carlos Pace)
GŁOSUJCIE NA LEPSZY - CZAS DO JUTRA 18:00
Drabinka: https://challonge.com/pl/F1Wykop
#f1 #kubica
#wykreslankaf1
źródło: comment_wuZgrnn0zFuxjEXyEgq2521pBkAJOTvd.jpg

ZAGŁOSUJ NA LEPSZY - Ćwierćfinał 1/4

  • GP Azerbejdżanu (1 miejsce w 1 połowie sezonu) 47.9% (68)
  • GP Brazylii (4 miejsce w 2 połowie sezonu) 52.1% (74)

Oddanych głosów: 142

  • 12
@PolskiWiejskiChad: mi się COTA podoba. A odnośnie Hockenheim, byłem tam 3 razy na F1 (2012, 2016, 2018), raz na Euro NASCAR, raz na wyścigach Drag i raz na DTM. Mi osobiście ten nowy projekt Hockenheim się podoba, ale serce boli, jak patrzę na te porzucone części starej trasy. Mogliby przerobić, ale przy tym zachować starą trasę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@petrolhead12: czyli nie oglądałeś wyścigów na starym torze live nawet w TV... mi się zdarzyło widzieć dwa. 2000 rok i 2001. Może i dobrze dla Ciebie, bo serce boli straszliwie jak się widzi skręt w prawo przed dawnym łukiem gdzie jeździli po 350km/h+ i te dohamowania... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PolskiWiejskiChad: szczerze, zawsze jak widzę opuszczone, rozpadające tory, nie ważne czy były dobre czy złe, to jest mi smutno. Nie ważne czy to stara pętla Hockenheim, Monza Oval, czy nawet ta zła Walencja. Tak po prostu, bo takich miejsc nie jest tyle, co np. boisk piłkarskich, i szkoda że ubywa miejsc do ścigania.