Wpis z mikrobloga

@Louis_Litt: być może masz fazę linienia po minoxie . Ja zacząłem zauważać efekty po upływie jednego miesiąca od stosowania „świętej trójcy” , włosy stawały się grubsze, największa różnice zauważyłem po 2 miesiącach , cały czas włosy są w coraz lepszej kondycji, w każdym przypadku jest inaczej bądź wytrwały a na pewno zobaczysz pozytywne efekty .
Minxoidil+Fin+nizoral czy inny szampon zawierający ketokonazol z doświadczenia wiem ze inne środki nie działają bo próbowałem . Polecam forum Hairlosstalk .
@baczewskyclan_: używam cały czas , wydaje mi się ze w moim przypadku największa role odegrał minoxidil plus dermaroller - obecnie używam minoxidil 2 razy dziennie plus dermapen 1 raz w tygodniu i finasteryd 1 tabletka dziennie -> zmniejszyłem dawkę i przez dwa tygodnie ze względu na wyjazd do Azji nie stosowałem minoxidil i dermapen efekt był taki ze trochę włosów poleciało wiec niestety decydując się na kuracje tak naprawdę decydujesz się
@Herron: Dermarolog przepisuje mi Nezyr , ale w aptece zawsze proszę o Finahit ponieważ jest tańszy o około 40 złotych na opakowaniu a skład nie różni się niczym , biorę jedna tabletkę dziennie , jeśli chodzi o Minoxidil używam obecnie raz dziennie wieczorem przed snem a dermaroller używam x1 w tygodniu po umyciu włosów i nakładam na głowę minoxidil
@Kokiiii: Dzięki za info. Rzeczywiście cena jest bardzo atrakcyjna. Myślałem, że będzie dużo gorzej, bo propecia kosztuje ok. 180 zeta. Słyszałem, że niektórzy biorą tylko połowę tabletki, aby ograniczyć ryzyko potencjalnych efektów ubocznych. Oczywiście efektywność też trochę spadnie.
@Kokiiii siema. Widze, że brak skutków po finie. To daje nadzieje dla mnie. Od jutra zaczynam branie. Powiedz mi o jakiej porze Ty go łykasz? Dzieje się coś jak np zapomnisz łyknąć 1 czy 2x ?