Wpis z mikrobloga

Darz Bór!

W końcu udało mi się pojechać na polowanie zbiorowe w tym sezonie. Pogoda dopisuje, ale jest bardzo ślisko więc ledwo się poruszam. Na rozkładzie już dzik. Każdy miot jak widać na zdjęciu jest oznakowany odpowiednio.
Uwierzcie mi nic tak nie budzi jak poranny spacer po lesie.

Darz Bór tym co w kniei!

#myslistwo #lowiectwo #dorotkapoluje #darzmirko #polowanie #przyroda #hobby #atencyjnyrozowypasek
dorotka-wu - Darz Bór!

W końcu udało mi się pojechać na polowanie zbiorowe w tym sez...

źródło: comment_7qecFRMAkyL2XsPI9nohg6IZneCkWSba.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Bo to kłamstwo, że zabijanie dla przyjemności jest mniej humanitarne. Nie zdarza się, powtarzam, nie zdarza, że zwierzę nie jest trafione za pierwszym razem w serce, więc nie ucieka ranne w popłochu. Jeszcze nigdy cierpiące zwierzę nie uciekło podczas polowania. Zabijanie dla przyjemności jest prawie jak względnie bezbolesna śmierć w ubojni...
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Często spotykasz się z negatywnymi reakcjami ludzi którzy dowiedzą się że polujesz? I na ile z twojej perspektywy prawdziwa jest opinia o duże ilości patologicznych jednostek wśród polskich myśliwych (picie podczas polowania, znęcanie się nad zwierzyną).
  • Odpowiedz
  • 5
@07zglosSie po prostu taki ładny mini iglak w lodzie :)

@wujtrator na żywo spotkałam się z osobistym atakiem w moja stronę bardzo mało razy, a znam także aktywistów i wiele osób które są wege. Co do patologii to nigdy nie byłam świadkiem znecania się nad zwierzętami, co do alkoholu to kiedyś było to niestety powszechne, tak z 20 lat temu, jak w każdym chyba towarzystwie kiedy nalogowo pili w zakładach pracy itp.
  • Odpowiedz
  • 6
@zeek nie odpowiada się pytaniem na pytanie. Czuję adrenalinę, mocno bijące serce, podekscytowanie i pelne skupienie. Także co czujesz ty jedząc mięso?
  • Odpowiedz