Wpis z mikrobloga

#!$%@? jego mac.

Nie gralem prawie tydzien. Czas spokoju, wyciszenia. Cos mnie podkusilo, zeby dzisiaj odpalic FIFE. Jest prawie 3 w nocy, a mnie #!$%@? strzela.

Nie jestem zdolny wygrac zadnego pojedynku w obronie. Kazda pilka 50/50 trafia do rywala. Do tego w sumie wczesniej sie przyzwyczailem, ale do tego, ze obroncy nie trzymaja pozycji - nie. Wszyscy ustawieni na 'zostawaj z tylu' i co chwila robi sie dziura, jak lej po bombie. A to nie ma lewego obroncy, a to miedzy prawym, a srodkowym pol boiska odstepu. A najgorsze jest to, ze nie moge sie w trakcie bronienia przelaczyc na pomocnikow. Caly czas ten wskaznik przechodzi pomiedzy defensorami. Pomocnik jest doslownie tuz za przeciwnikiem z pilka, do obroncow ma spory kawalek, a ja nie moge sie przelaczyc.

Co chwila jakas latka wychodzi, a z mojej perspektywy to co najbardziej denerwujace pozostaje bez zmian. Jak obronca 30 kilo ciezszy, 20 centymetrow wyzszy moze przegrywac wiekszosc pojedynkow z napastnikami? Wjezdzam w pilke odbiorem, zaczyna sie pinpong miedzy zawodnikami na metrze i po chwili rywal dalej jedzie z akcja.

#fut #fifa19
  • 4