Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
@pwone: Gdybyś zobaczył cześć tego co On umarł byś ze strachu z pełnymi majtkami. Tatre lubił sam nie wiem dlaczego. Z nim największy sikacz smakował wspaniale.
  • Odpowiedz
@konradbebenek: Spoko, to taki trochę czarnyhumor miał być. Mój dziadek zmarł dużo młodziej, też czasem opowiadał, ale niestety byłem jeszcze na tym etapie życia, że nie ciągnąłem tematu. A szkoda.
  • Odpowiedz
@konradbebenek: Dwa miesiące temu pożegnałem mojego pradziadka, lat 95. Uwielbiałem jego historie z czasów II wojny, pamiętam ten niesamowity klimat spotkań z nim.. Można powiedzieć, że na jego historiach budowałem swoje pierwsze wyobrażenia o historii i przebiegu wojny.. Nigdy nie zapomnę, jak za dzieciaka latałem z piłką po podwórku a pradziadek słuchał "Lato z radiem". Wiem co czujesz kumplu, niech spoczywa w pokoju!
  • Odpowiedz
@konradbebenek: zawsze mi tak w #!$%@? smutno jak widzę takich ludzi. Im ktoś starszy tym głębiej mi tak w duszy smutno, że kiedyś i ja tak skończę. No i jak się tak na nich patrzy to po ludzku szkoda, bo często gęsto takie starsze osoby (według naszego postrzegania świata) mają w #!$%@? smutne życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz