Wpis z mikrobloga

@konradbebenek: Taki dziadek bez demencji i z trzeżwym umysłem do samego końca to skarb. Ich historie są zawsze ciekawe, nawet jeśli opowiadają je któryś raz, bo często dopowiedzą coś więcej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@konradbebenek: mój zmarł wczoraj w wieku 88 lat, do końca życia aktywny i kumaty, wspaniały człowiek z ciekawą historią jak Twój. Pozdrawiam i współczuję
  • Odpowiedz
@konradbebenek: mnie babcia opowiadala, jak dziadek ledwie uszedl jako mlody chlopak z zyciem jak niemcy wpadli do jego wioski. jak potem kiedy tuz po wojnie walczyli z UPA na wschodzie, ukraincy przyczaili sie na nich i wyrzneli ich oddzial. dziadek dostal chyba obuchem w leb i czaszke mu rozlupali i tak zostawili. po jakims czasie znaleziono ich i dziadek ponoc dychal, wiec go zabrali no i tak przezyl i potem
  • Odpowiedz
@konradbebenek: babcia mojej żony ma dziś 95 lat - tez była pracownica przymusowa (w Berlinie). Uwielbiam kiedy zaczyna opowiadać, choć niestety nie zdarza jej się to często. Włada niemieckim równie dobrze co polskim.
Pokój duszy „Waszego” dziadka!
  • Odpowiedz
@SztywnyKarp, Maaska, turkucpodjadaczek, krasnij, Metiu1231, uabit, parow, donpedroleone, pszemo98, Ardjan8, Sutraba, corrino, kafar22, Dayvid, Socah, mordkamordunia, Ufo777, RedBaron, thekrzysiek108, krajzega, Aerdyn, Havox, asdfgh12, lubiacybeton, Rymcymcymw, Asso, niechswiatplonie, Mesiya391, KrzesloCzipindel, jolkafasolka, Titiyeyoo, FrauWolf, arczer, Bielecki, WietrznyMarzyciel, Astofejczyk, Lifewillkillya, Gregin77, Czeksoon, Ojezu, Marlej, papirzanacwiartka, piernikowa, mlodydronik, listybetanski, Klepajro, dejwis, JamesDellay, Avenfo, menelaosx, Maticlube123, tom86tbg, johnymielony69, oktober, Emigrant1, UnicornPrincess, EugeniuszMotyka, Sppiorek, pawela23, pieprzisol,
  • Odpowiedz
@konradbebenek zazdroszczę , mieć tak długowiecznego dziadka imoc się nim tak długo cieszyć. Mój zmarł w wieku 56 lat, miałem wtedy 5 lat, ledwo pamiętam, a podobno miał niesamowite historie. Może gdyby żył eh...całe moje życie mogłoby wyglądać inaczej.
  • Odpowiedz